Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

sie robi,na razie jedna strona :naughty:

leda4a.jpg

Opublikowano

Wrrr zazdraszczam :>

Opublikowano
  • Autor

Wrrr zazdraszczam :>

a tobie DTMa zazdraszczam :>

Opublikowano

sie robi,na razie jedna strona :naughty:

leda4a.jpg

Klimat na ziemi zdążył się ocieplić o kilka stopni od czasu kiedy kupiłeś te ledy z A6 :polew: :polew:

Najważniejsze,że w końcu zaczął się montaż i jak widać udany :good:

Jak zwykle gdyby nie OLO :naughty::decayed:

Opublikowano

sie robi,na razie jedna strona :naughty:

leda4a.jpg

no ale pieknie to wyglada ile wyniosly cie podklady z a6?

Opublikowano
  • Autor

Klimat na ziemi zdążył się ocieplić o kilka stopni od czasu kiedy kupiłeś te ledy z A6 :polew: :polew:

Najważniejsze,że w końcu zaczął się montaż i jak widać udany :good:

Jak zwykle gdyby nie OLO :naughty::decayed:

:decayed:

ćfaniaku :cool1:,zabieraj te amory,bo listwy S4 jadą i kasy trzeba :naughty:

Opublikowano

Klimat na ziemi zdążył się ocieplić o kilka stopni od czasu kiedy kupiłeś te ledy z A6 :polew: :polew:

Najważniejsze,że w końcu zaczął się montaż i jak widać udany :good:

Jak zwykle gdyby nie OLO :naughty::decayed:

:decayed:

ćfaniaku :cool1:,zabieraj te amory,bo listwy S4 jadą i kasy trzeba :naughty:

racja miałem dziś po nie wjechać :embarrassed::polew:

podeślij nr konta na pw.bo odbiorę je dopiero w środę :wink4:

Opublikowano

...a byłem pewien że przeleżą jeszcze kilka ładnych miesięcy w szufladzie komody... :decayed::naughty:

...widzę że się stroisz na zlot ...

Opublikowano
  • Autor

sie robi,na razie jedna strona :naughty:

leda4a.jpg

no ale pieknie to wyglada ile wyniosly cie podklady z a6?

komplet można spokojnie wyrwać za 500-600,ale trzeba kompletować.

ja kupiłem 2 zewnętrzne i jedną w klapę od basiora za 300zł z rezystorkami,ale okazało się,że ta w klapę jest uszkodzona i w sobotę dokupiłem 2 w klapę za 300

Opublikowano

sie robi,na razie jedna strona :naughty:

leda4a.jpg

no ale pieknie to wyglada ile wyniosly cie podklady z a6?

komplet można spokojnie wyrwać za 500-600,ale trzeba kompletować.

ja kupiłem 2 zewnętrzne i jedną w klapę od basiora za 300zł z rezystorkami,ale okazało się,że ta w klapę jest uszkodzona i w sobotę dokupiłem 2 w klapę za 300

e to lajtowo za taka kase sam bym sie zabral za dlubanie :))

Opublikowano
  • Autor

...a byłem pewien że przeleżą jeszcze kilka ładnych miesięcy w szufladzie komody... :decayed::naughty:

leżałyby,ale Olo truł mi dupe "pozwól mi je zrobić,proszę,panie..." i się zgodziłem :polew:

...widzę że się stroisz na zlot ...

wisz,ludziska kasę po wpłacali to jest za co :naughty::decayed::wink4:

Opublikowano

sie robi,na razie jedna strona :naughty:

leda4a.jpg

no ale pieknie to wyglada ile wyniosly cie podklady z a6?

komplet można spokojnie wyrwać za 500-600,ale trzeba kompletować.

ja kupiłem 2 zewnętrzne i jedną w klapę od basiora za 300zł z rezystorkami,ale okazało się,że ta w klapę jest uszkodzona i w sobotę dokupiłem 2 w klapę za 300

Moge Ci DTMa sprzedac...Inny pomysl mi chodzi po glowie :)

Kurde tanio te lampki...szkoda ze nie umiem rezac takich rzeczy :wallbash:

Opublikowano

...uważej aby Ci tam Olo czegoś nie zaspawał ... :decayed::naughty:

Opublikowano

...a byłem pewien że przeleżą jeszcze kilka ładnych miesięcy w szufladzie komody... :decayed::naughty:

leżałyby,ale Olo truł mi dupe "pozwól mi je zrobić,proszę,panie..." i się zgodziłem :polew:

tak je :polew: :polew:

pewnie atakowałeś go przez wszystkie możliwe media i portale żeby ci pomógł zrobić(zrobił) te lampy.. :decayed:

Opublikowano

Tez jest pomysl:

Olo reza,Tomeks nagania klientów,a ja jem pizze i wszyscy zadowoleni :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kurde tanio te lampki...szkoda ze nie umiem rezac takich rzeczy :wallbash

gdybym ja umiał,to już półtora roku temu by były na autku,a nie leżały w komodzie :gwizdanie:

Opublikowano

dobre :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kurde tanio te lampki...szkoda ze nie umiem rezac takich rzeczy :wallbash

gdybym ja umiał,to już półtora roku temu by były na autku,a nie leżały w komodzie :gwizdanie:

To ile placisz za zrobienie?

Opublikowano
  • Autor

To ile placisz za zrobienie?

klika snikersów,maxerów,tigerów,jakaś pizza i takie tam :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.