Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0 TDI 170 PS od 2007 -Ogólne opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w tytule co sądzicie o tym silniku 2.0 TDI 170 PS - rocznik od 2007 r. Czy lepiej już dołożyć i szukać też 2.0 TDI 170 PS tylko już CR?

Z góry dziękuję.

Opublikowano

na Common railu to tylko B8, ja osobiście nie narzekam, wręcz chwale swojego BRD mam go już dwa lata i bez problemów śmiga, prewencyjnie wywaliłem DPF i swapowałem pompe oleju. Niektórzy miewali problemy z PD, jak masz fure serwisowaną to wymieniają za free.

Opublikowano

w pierwszych 2.0 CR jezeli (jest w wersji walkami -bo np w skodach octaviach jest 2,0TDI CR sa bez walkow) to zarowno pompa oleju, walki i zabierak sa 100% identycznie jak w poprawionych 2.0TDI PD (bomba nr 1 pt naped lancuchowy rozbrojona, bomba nr 2 pt zabierak 77mm plytko osadzony w walku 'tyka') - dopiero od okolo 10.2009 zmieniono wszystko (walki, zabierak i pompe oleju)

Sa A4B7 z 2,0TDI CR... sprzedawane pod nazwa handlowa seat exeo (zmiana w 10.2009 dotyczy tez tego auta podobnie jak reszta kramu od szmelcgrupy np a4b8 czy vw passat - najlepiej sprawdzic oznaczenia daty produkcji na plastikach silnika i przyjac najmlodszy jako date produkcji auta)

Pozdrawiam,

Przemek

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ----------

w pierwszych 2.0 CR jezeli (jest w wersji walkami -bo np w skodach octaviach jest 2,0TDI CR sa bez walkow) to zarowno pompa oleju, walki i zabierak sa 100% identycznie jak w poprawionych 2.0TDI PD (bomba nr 1 pt naped lancuchowy rozbrojona, bomba nr 2 pt zabierak 77mm plytko osadzony w walku 'tyka') - dopiero od okolo 10.2009 zmieniono wszystko (walki, zabierak i pompe oleju)

Sa A4B7 z 2,0TDI CR... sprzedawane pod nazwa handlowa seat exeo (zmiana w 10.2009 dotyczy tez tego auta podobnie jak reszta kramu od szmelcgrupy np a4b8 czy vw passat - najlepiej sprawdzic oznaczenia daty produkcji na plastikach silnika i przyjac najmlodszy jako date produkcji auta)

Pozdrawiam,

Przemek

Opublikowano

a jak temat wygląda np. w Audi A3, Golfie lub Skodzie Superb z tym silnikiem 2.0 TDI 170 KM ? tam też są problemy z napędem łancuchowym ? jakie były tam oznaczenia silników ?

czyli szczerze powiedziawszy by spać spokojnie i kupować 2.0 TDI to tylko rok produkcji od 10.2009 ?

---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

a jak temat wygląda np. w Audi A3, Golfie lub Skodzie Superb z tym silnikiem 2.0 TDI 170 KM ? tam też są problemy z napędem łancuchowym ? jakie były tam oznaczenia silników ?

czyli szczerze powiedziawszy by spać spokojnie i kupować 2.0 TDI to tylko rok produkcji od 10.2009 ?

Opublikowano

Jak przy aucie porobią kompetentne osoby to będzie Pan zadowolony:)

Opublikowano
a jak temat wygląda np. w Audi A3, Golfie lub Skodzie Superb z tym silnikiem 2.0 TDI 170 KM ? tam też są problemy z napędem łancuchowym ? jakie były tam oznaczenia silników ?

czyli szczerze powiedziawszy by spać spokojnie i kupować 2.0 TDI to tylko rok produkcji od 10.2009 ?

doczytaj... naped walkow wyr przez lancuch wycofano chyba w okolicy 2005 juz w 2.0tdi PD (pozostal np w benzynowych tfsi - ale tam chyba sie nie wali)

Pozostala bomba nr 2 (w 10.2009 przebudowano to)- dotyczy to wszystkich pociotkow vw gdzie sa walki wyrownujace czy w audi od a4 w gore, seat exeo, skoda superb i passat + jakies tam czasem inne (zdaje sie sie, vw tiguan - do spr.)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.