Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem po wymianie wężyków


KlaudiaK

Rekomendowane odpowiedzi

cześć rodacy,w moim autko stare przewody były juz sparciałe więc wymieniłem na nowe,mechanik założył mi gumowe i od tamtej pory jak ruszam lub przy zmianie biegów autko trybi dopiero po chwili już wyjasniam:

naciskam na pedał gazu a on dopiero po chwili chwyta i dostaje kopa..

czy mechanik żle założył węże,czy są za wąskie w średnicy?

pozdrawiam

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

tytuł to problem po zmianie wężyków podciśnienia!

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

tytuł to problem po zmianie wężyków podciśnienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakie przewody chodzi?

bo 2 razy przeczytałem i nie kumam :decayed:

daj fotkę jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli możecie to proszę o nr wężyków w aso to sobie jutro zamówie,thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli możecie to proszę o nr wężyków w aso to sobie jutro zamówie,thx

Jesli pojedziesz do ASO, to bez podawania numeru, sprzedadza Ci komplet przewodow podcisnieniowych.

Ale, oczywiscie ceny sa jak na ASO przystalo.

Jesli chcesz kupic poza ASO, to polecam silikonowe przewody podcisnieniowe w kolorach niebieski i czerwony.

Wiekszosc kolegow jezdzi na takich (ja tez) i sobie chwala.

A tu mozna kupic.

Przewód podciśnienia 3 mm. (1 m.) SAMCO - re5pect.pl - RACE, RALLY, DRIFT, 1/4 MILE, RALLYCROSS etc.

PS. Potrzebujesz 2 metry.

PS. Na forum jest kilka watkow na ten temat... :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie motoryzacyjnym dostaniesz bez problemu wężyki, schemat podłączenia jest na forum także możesz sobie sprawdzić czy są dobrze podpięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki danu,

kurcze poczytałem już trochę o przewodach,ale nie znalazłem takich objawów jak u mnie.odkąd mi je wymienił to się tak żle jeździ,albo mi je źle założył albo średnica za mała,strasznie ciężko ruszyć na jedynce potem 2,3,i 4 trzeba dużo gazu i pomału sprzęgło puszczać wtedu leci:)pozdrawiam

---------- Post dopisany at 07:53 ---------- Poprzedni post napisany at 07:53 ----------

dzieki danu,

kurcze poczytałem już trochę o przewodach,ale nie znalazłem takich objawów jak u mnie.odkąd mi je wymienił to się tak żle jeździ,albo mi je źle założył albo średnica za mała,strasznie ciężko ruszyć na jedynce potem 2,3,i 4 trzeba dużo gazu i pomału sprzęgło puszczać wtedu leci:)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/%5Ball-b6-tdi%5D-schemat-po%B3%B1cze%F1-w%EA%BFy-podci%B6nienia-dla-silnik%F3w-avb-awx-avf-231853/

Najlepiej byłoby podłączyć autko pod kompa, jeśli to nie będą źle podpięte wężyki w ciemno nie ma co wróżyć;)

---------- Post dopisany at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ----------

http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/%5Ball-b6-tdi%5D-schemat-po%B3%B1cze%F1-w%EA%BFy-podci%B6nienia-dla-silnik%F3w-avb-awx-avf-231853/

Najlepiej byłoby podłączyć autko pod kompa, jeśli to nie będą źle podpięte wężyki w ciemno nie ma co wróżyć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki danu,

kurcze poczytałem już trochę o przewodach,ale nie znalazłem takich objawów jak u mnie.odkąd mi je wymienił to się tak żle jeździ,albo mi je źle założył albo średnica za mała,strasznie ciężko ruszyć na jedynce potem 2,3,i 4 trzeba dużo gazu i pomału sprzęgło puszczać wtedu leci:)pozdrawiam

No widzisz, z autami tak to juz smiesznie jest. Ze albo ktos cos spartoli, albo wlasnie wteczas jak robisz jedno to wyjdzie drugie.

Wymieniasz przewody, a w tym czasie poszlo np. sprzeglo, a Ty bedziesz szukal przyczyny w przewodach. Oczywiscie to przyklada...!

Mozliwe ze zle masz podpiete te przewody, kolega Biszczan dal Ci link jak to ma byc prawidlowo. Sprawdzales...?

Piszesz ze mechanik zalozyl Ci jakies gumowe przewody, moze to byc problemem. Jak mozesz to zrob zdjecia i daj je tu.

Albo kup sobie jeszcze raz nowe, (to nie kosztuje duzo) i sam zamontuj wedlug schematu od moderatora Musashi.

A masz VAG i interfejs, dasz rade sprawdzic bledy i zrobic loga...?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompa jeszcze nie mam,zrobie fotke jak moja wróci bo gdzies pojechala, a jak wstawić zdjęcie(sorki Im New:)?

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ----------

dzięki chlopaki za pomoc,po zajrzeniu w głąb silnika okazało się że między przewodami była na spodzie odpieta rurka i wystarczyło ją połączyć z dugą rurką i autko śmiga..ja pierniczka i ja tak jechałem z pl do nl 1000km...ale logi i tak musiałbym zrobić bo jeszcze nie miałem a dbam o autko starannie przy przebiegu 316tys:)może wkleje jakąś fotke tylko napiszcie jak:)aha i jakby ktos byl z klubowiczów w nl to mogliby się spotkac i zrobic u mnie loga,pozdro

ps.zamówiłem sobie ramki z logo

KRS

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

dzięki chlopaki za pomoc,po zajrzeniu w głąb silnika okazało się że między przewodami była na spodzie odpieta rurka i wystarczyło ją połączyć z dugą rurką i autko śmiga..ja pierniczka i ja tak jechałem z pl do nl 1000km...ale logi i tak musiałbym zrobić bo jeszcze nie miałem a dbam o autko starannie przy przebiegu 316tys:)może wkleje jakąś fotke tylko napiszcie jak:)aha i jakby ktos byl z klubowiczów w nl to mogliby się spotkac i zrobic u mnie loga,pozdro

ps.zamówiłem sobie ramki z logo

KRS

---------- Post dopisany 25-05-2012 at 06:57 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2012 at 19:03 ----------

no i prosiłbym o jakiś namiary na dobrego mechanika,holandia okolice den bosch(jak takiego znacie)

---------- Post dopisany at 06:57 ---------- Poprzedni post napisany at 06:57 ----------

no i prosiłbym o jakiś namiary na dobrego mechanika,holandia okolice den bosch(jak takiego znacie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i prosiłbym o jakiś namiary na dobrego mechanika, holandia okolice den bosch (jak takiego znacie)

Oj, z tym to bedzie gorzej... i raczej nie na tym forum.

Ale jak znasz jezyk to sprawdz sobie tutaj...

Audiforum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...