Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRB] Moje szare A4 avant


ochre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tak jak napisałem w wątku "newbie", w końcu kupiłem A4-kę. Model S-line, ale chyba głównie na znaczkach :wink: Przejechane 100K km, przebieg pewny, w Norwegii przebieg jest kontrolowany przez firmę ubezpieczeniową i ASO. Wiem że auto nie ma żadnych wypasów, ale nie jest mi to potrzebne. Nie mam też zamiaru wprowadzać żadnych modów. Samochód ma jeździć, nie psuć się i sprawiać przyjemność z jazdy. Poniżej kilka zdjęć poglądowych i lista wyposażenia. Więcej informacji, jaki i milion pytań, później. Wszelkie opinie mile widziane. Pozdrawiam!

foto 1

foto 2

foto 3

foto 4

foto 5

foto 6

foto 7

foto 8

foto 9

equipment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj kolego, przecież Twoje auto ma pakiet S-line exterieur więc nie tylko na znaczkach :decayed: szkoda, że nie chcesz wprowadzać modyfikacji bo ja bym dodał mu kilka gadżetów typu stołki ładniejsze, większe koło, S-line czy też RNS-E lub program.. w każdym razie kolorek piękny! bezawaryjności :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Wygląda na to że sam jeszcze nie wiem co mam. No to może się zastanowię nad jakimiś mod'ami... :wink: Nie chcę zmieniać wiele w wyglądzie zewnętrznym, podoba mi się taki golas... Taki mój gust...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie opowiadaj... :wink4: Ładny Kolorek! :good: Bezawaryjności! P.S. Uwierz mi, że jak już tutaj trafiłeś i masz choć troszkę zamiłowanie do samochodu to bankowo będziesz coś przy niej modził... Lista może być bardzo długa... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie opowiadaj... :wink4: Ładny Kolorek! :good: Bezawaryjności! P.S. Uwierz mi, że jak już tutaj trafiłeś i masz choć troszkę zamiłowanie do samochodu to bankowo będziesz coś przy niej modził... Lista może być bardzo długa... :kox:

Zgadzam się :kox: na pewno coś się zmieni w aucie.Jak koledzy wyżej piszą bezawaryjności życzę i miłego użytkowania.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tu uwżaj na tych fanów A4 - najpierw pokażą ci zdjęcie przedmiotu, potem zdjęcie w samochodzie... potem urobią tak ze nie zorientujesz się kiedy w garażu będziesz miał pół A4 w cześciach ;D a w swojej części np z S4 Sline RS4 itp... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie z tymi modami...:wink: Jak na razie mam kilka małym rzeczy do poprawienia i kilka wątpliwości do rozwiania... Będę szukał na forum, jak nie znajdę odpowiedzi, na pewno napiszę! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...