Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak zlokalizować przewody plus i minus od centralnego zamka ?


melo102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wracam do mojego wczesniejszego postu .Potrzebuje zlokalizowac dwa przewody od centralnego zamka drzwi , plus i minus tak zeby podpiac alarm, ktory bedzie reagowal na otworzenie drzwi . Poniżej zamieszczam foto schematu pomocniczego .

Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz świadomość tego, że jeśli potencjalny złodziej będzie wchodził normalnie przez drzwi do auta aktywując wyłamaną wkładką centralny zamek to Twój cudowny bezpilotowy alarm nawet się nie odezwie... Ten alarm nie jest żadnym zabezpieczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego , poprostu wskaz mi te 2 kabelki jesli ptrafisz , ja zajme sie reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz czy maja to być kable do samego siłownika czy tylko te sygnałowe. Powinno to być sprecyzowane w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ze nie ma jest tylko ten schemat ,ktory wkleilem powyzej chodzi mi o te zaznaczone ramka. wydaje mi sie ze o sygnalowe chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeprowadź test, daj na te kable zgodnie z opisem kolejno + potem - i zobacz co się dzieje.Na podstawie rysunku ciężko ocenić co tak na prawdę tam być podane, podejrzewam że chodzi o napięcie podawane na siłownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem jeszcze inny opis , jest tam opisane ze te 2 kable trzeba podpiac do ,,czujnika zamkniecia drzwi,, . ktore to kable w aucie ?

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

alarm.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz świadomość tego, że jeśli potencjalny złodziej będzie wchodził normalnie przez drzwi do auta aktywując wyłamaną wkładką centralny zamek to Twój cudowny bezpilotowy alarm nawet się nie odezwie... Ten alarm nie jest żadnym zabezpieczeniem.

a dlaczego tak sądzisz?u mnie działa akurat prawidłowo- alarm nie can

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...