Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

...::: Gran Turismo 6 :::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Temat może wczesnie ale fani gier znają taką impreze jak targi E3 na których w tym roku dowiemy się juz coś o nowej częsci GT nad którą fachowcy z Polyphony już ostro pracują ...

Artykuł...

Zapowiedź gry Gran Turismo 6 na czerwcowych targach E3? | GRY-Online.pl

Nie wiem co myślicie o nadejściu nowej czesci gry bo przecież GT5 jest bardzo dobre... i sam nie wiem co można poprawić...

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

P.S.

Relacje online z targów E3 ... tematyka m.in. GT6 ...http://www.hyperplus.pl/reportaze/e3-2012?0

Opublikowano

Ciężko powiedzieć czy GT6 ukaże się jeszcze na PS3 biorąc pod uwagę że GT5 robili kilka ładnych lat:wink:

Opublikowano

moim zdaniem nie ma co liczyć że gt6 będzie na ps3:kwasny:

gt2 - ps

gt3 - pominę przez grzeczność:decayed:

gt4 - ps2

gt5 - ps3

historia mówi że marketing firmy jest taki, a nie inny...

Opublikowano

A gdzie ominąłeś Gran Turismo - The Real Driving Simulator z psx:whistling::naughty:

Opublikowano
  • Autor

A ja mysle że PS3 tak łatwo ze sceny nie zejdzie.... i jeszcze zagramy w GT6 na PS 3 ... a odnośnie premiery PS4 to chyba jak na razie wielka tajemnica...chyba że ktos coś wie ... :wink:

Opublikowano
A gdzie ominąłeś Gran Turismo - The Real Driving Simulator z psx:whistling::naughty:

za młody jestem żeby to pamiętać:decayed:

Opublikowano

Oni dopiero pracuja nad tym w empikach sie ukaze za kilka lat

Opublikowano

na GT6 nie ma sie co napalać pewnie będzie za 5-10 lat :polew:

Opublikowano
A gdzie ominąłeś Gran Turismo - The Real Driving Simulator z psx:whistling::naughty:

za młody jestem żeby to pamiętać:decayed:

Ee tam, ja cisnąłem pod koniec 97' jak wyszła wersja NTSC a że 2 lata jesteś młodszy to też mogłeś w sumie (wnikam po nicku :decayed: )

Opublikowano

na Playststion 2:

gt3

gt4 prolog

gt concep

gt4

Razem 4ry :)

Opublikowano
A gdzie ominąłeś Gran Turismo - The Real Driving Simulator z psx:whistling::naughty:

za młody jestem żeby to pamiętać:decayed:

Ee tam, ja cisnąłem pod koniec 97' jak wyszła wersja NTSC a że 2 lata jesteś młodszy to też mogłeś w sumie (wnikam po nicku :decayed: )

w tamtych czasach to ja grałem w inne tytuły:decayed:

1351340158.jpg

Opublikowano

Haha pegazus, pistolet i napierdalasz w telewizor :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Były klimaty... ale Gran Turismo na Play Station robiło mega robote... wtedy to była chyba jedyna taka dopasiona ścigałka ... i jak na tamte czasy mega realistyczna... oj ile sie najeździło Mitschubishi 3000 GT...:naughty::naughty:

Opublikowano
oj ile sie najeździło Mitschubishi 3000 GT...:naughty::naughty:

Zwłaszcza jak była w PAL-owskiej wersji opcja ustawienia na pełne 60fps'ów kosztem tła :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.