Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Błąd Airbag - prośba o pomoc w rozwiązaniu problemu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w południe robiłem logi, błędów nie było a przed chwilą miałem robić 004 wg sugestji spanky'iego

Podłączam vag'a

i mam

VAG-COM Version: Release 311.2-N

Control Module Part Number: 8E0 959 655 B

Component and/or Version: Airbag 8.4EP 3002

Software Coding: 0010602

Work Shop Code: WSC 63251

1 Fault Found:

01217 - Side Airbag Igniter: Driver Side (N199)

001 - Upper Limit Exceeded

Po skasowaniu pojawia się znowu :shocked: , co robić

Opublikowano

wtyczka pod siedzeniem od bocznej poduszki kierowcy do sprawdzenia .. pewnie sie wypiela/poluzowala .... :naughty:

prysnij jakims kontaktsprayem ....

Opublikowano
  • Autor

błąd skasowany, poruszałem troche wtyczkami, poprzesuwałem siedzenie i zadziałało. Jak się powtórzy to zrobie to tak jak należy przeczyszcze styki i psikne.

Myślałem ze to coś poważniejszego bo na forum nie znalazłem tego błędu tzn. drugiego członu błądu "001 - Upper Limit Exceeded"

poraz kolejny wielkie dzięki :notworthy:

Opublikowano

błąd skasowany, poruszałem troche wtyczkami, poprzesuwałem siedzenie i zadziałało. Jak się powtórzy to zrobie to tak jak należy przeczyszcze styki i psikne.

Myślałem ze to coś poważniejszego bo na forum nie znalazłem tego błędu tzn. drugiego członu błądu "001 - Upper Limit Exceeded"

poraz kolejny wielkie dzięki :notworthy:

he he he widac za mocno sie wierciles podczas robienia logow .... :wink4:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Niestety u mnie tz wyskakuje ten blad -po skasowaniu wagiem pojawia sie znowu po kilku dniach

czy to napewno chodzi o fotel kierowcy a nie poduszke w kierownicy bo juz nie wiem gdzie szukac :thumbdown:

Opublikowano

Boczna poduszka, strona kierowcy. Rusz kostkami pod siedzeniem, mozesz ja rozpiąc, psiknac czymś do czyszczenia styków, połaczyć i powinieneś wykasować ten błąd

Opublikowano

Boczna poduszka, strona kierowcy. Rusz kostkami pod siedzeniem, mozesz ja rozpiąc, psiknac czymś do czyszczenia styków, połaczyć i powinieneś wykasować ten błąd

juz to robilem i pomoglo na kilka dni

Opublikowano

Boczna poduszka, strona kierowcy. Rusz kostkami pod siedzeniem, mozesz ja rozpiąc, psiknac czymś do czyszczenia styków, połaczyć i powinieneś wykasować ten błąd

juz to robilem i pomoglo na kilka dni

i znowu sie pojawai ?

Opublikowano

Boczna poduszka, strona kierowcy. Rusz kostkami pod siedzeniem, mozesz ja rozpiąc, psiknac czymś do czyszczenia styków, połaczyć i powinieneś wykasować ten błąd

niestety tak

po skasowaniu pojawi sie za pare minut lub pare dni -nie ma reguly

juz to robilem i pomoglo na kilka dni

i znowu sie pojawai ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.