Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Forza Horizon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

Popuscilem :kox:

Mam tylko nadzieje, ze gra bedzie tak swietna jak ten trailer...

Opublikowano
  • Autor

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

hit_the_open_road_art_1_45633.jpg

hit_the_open_road_art_2_35454.jpg

hit_the_open_road_art_3_454351.jpg

horizon_%20e3_2012_art_1_65316.jpg

horizon_%20e3_2012_art_3_75435.jpg

horizon_%20e3_2012_art_5_12444.jpg

horizon_%20e3_2012_art_6_74251.jpg

Opublikowano

Wygląda że Kosa... tylko w sumie szybko ... tak część po części co chwile śmierdzi NFSem .... a kiedy czas na dopracowanie... jakie by to nie było będzie się sprzedawać i znów pochytają kupe kasy ... :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Bardziej remake TDU niż NFS ;)

Ja jestem już kupiony... kolejny tytuł must have :kox:

---------- Post dopisany 15-06-2012 at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2012 at 11:01 ----------

Kamerka ze środka:

Forza Horizon*: Vidéo de gameplay en vue intérieure | Xbox 360 - Xboxygen

Opublikowano
Bardziej remake TDU niż NFS ;)

Ja jestem już kupiony... kolejny tytuł must have :kox:

---------- Post dopisany 15-06-2012 at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2012 at 11:01 ----------

Kamerka ze środka:

Forza Horizon*: Vidéo de gameplay en vue intérieure | Xbox 360 - Xboxygen

no ja już przerzuciłem urodziny z marca na październik:jerk:, i palę Forze4 ile wlezie:decayed:

Opublikowano

Na urodziny w październiku będzie jak znalazł :wink:

Opublikowano
Na urodziny w październiku będzie jak znalazł :wink:

też to Agnieszce powtarzam:decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Forza Horizon Achievements - Xbox360Achievements.org

Ja w oczekiwaniu robię TDU :naughty:

---------- Post dopisany 07-09-2012 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 05-09-2012 at 08:56 ----------

[edit]

:shock3::jerk::kox:

Opublikowano

bedzie, kosa moja pozycja obowiązkowa:slina:, ja dalej upalam 4:decayed:

Opublikowano

Ja jeszcze na dobre nie zacząłem grać w FORZE 4 a tu już kolejna :grin:

Mogliby wydawać tak jak serie GT to miałbym dużo czasu na pogranie :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Ja jeszcze na dobre nie zacząłem grać w FORZE 4 a tu już kolejna :grin:

Mogliby wydawać tak jak serie GT to miałbym dużo czasu na pogranie :decayed::decayed::decayed:

do października jeszcze trochę czasu, coś tam podciągniesz, ja tukę już któryś miesiąc z kolei:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Opublikowano

Klimat rodem z NFS :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Czy ja wiem? :eusathink:Do NFS brakuje tony car audio i neonów :polew:

Mi wszystko wskazuje na remake TDU, otwarty świat, odkrywanie dróg, photo mode :kox:, cykl dnia i nocy.

Sama jazda ma być na podbudowie FM4 choć nieco bardziej arcade. Grunt by można było śmigać godzinami po tym otwartym świecie, jak za starych dobrych czasów TDU.

Cały czas liczę na to, że FH będzie miała to co Atari zrypało w TDU 2 :chytry:

Ciekawe jak będzie z wyświetlaniem, ponoć ma być zblokowana na 30 fps, co nie jest dużo jak na samochodówki, z drugiej strony na filmikach wszystko wygląda ładnie płynnie... :eusathink:

Opublikowano

FM4 miala 60fps, wiec przepasc...

Wiadomo ile bedzie kilometrow drog?

Opublikowano
  • Autor

Wiem, byle tylko nie było chrupnięć :kwasny:

Nie znalazłem wiarygodnego info odnośnie długości dróg.

- 216 roads to discover, giving a few hundred mile to travel.
Opublikowano

Zapowiada się :kox: Dawno nie śmigałem w samochodówki gdzie jest taki ogrom przestrzeni i można jechać "gdzie się chce"

Ostatnia gra w którą grałem gdzie można była takie kilometry robić to San Anreas ale wiadomo to już inny gatunek :grin:

Opublikowano
  • Autor

Forza Horizon napisze i przemówi do nas po polsku, choć Syreną nie pojeździmy

---------- Post dopisany 18-09-2012 at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2012 at 07:49 ----------

Będą dodatki i Season Pass

Forza Horizon Season Pass Confirmed With New Screens - Xbox 360 News At Xbox360Achievements.org

med_forza-horizon-kRpaY.jpg

med_forza-horizon-hYHUm.jpg

med_forza-horizon-RTdVj.jpg

med_forza-horizon-hCEef.jpg

med_forza-horizon-gJmjw.jpg

---------- Post dopisany 19-09-2012 at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2012 at 20:50 ----------

[edit]

Jest dobrze :dance:

Forza Horizon Hands-On Preview - Like Forza Motorsport, But More Fun - Xbox 360 News At Xbox360Achievements.org

Opublikowano
:whistling::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.