Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świecąca kontrolka zużycia hamulców


michaluuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, wiem że ten wątek był już poruszany wiele razy ale mój problem jest trochę nietypowy - może spotkaliście się z czymś takim.

Jakiś czas temu wymieniłem tarcze hamulcowe. Po kilku dniach i przejechaniu ok 600km załączyła się kontrolka zużycia - żółte kółko w nawiasie. Przy ponownym odpalaniu już jej nie było. Pojawiła się ponownie po przejechaniu kilkuset km. I tak coraz częściej się pojawiała i znikała. Byłem u mechanika, wszystko przejrzał, ale dalej się zapalała. Zmostkował kostki i dalej się zapalało- musiałem jechać w trase z tym błędem, po przejechaniu kilkuset km zgasła kontrolka i przez ok dwa tygodnie (jak były upały) przestała się zapalać.

Teraz znowu od kilku dni zaczeła się pojawiać, ale tylko przy cofaniu. Czasami zaraz po włożeniu kluczyka do stacyjki. Przy jeździe na wprost się nie włącza.

Spotkaliście się z czymś takim? Co to może być i od czego powinienem zacząć szukać.

VAG nie pokazuje żadnych błędów.

---------- Post dopisany 08-06-2012 at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 18:21 ----------

Żadnych pomysłów? Od czego może sie ta kontrolka zapalać przy cofaniu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba szukac po kablach, ewidentnie gdzieś zwiera do +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...