Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TENERYFA- kto był i coś doradzi ????


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

Już niebawem ślub,wesele i podróż poślubna na Teneryfę. Czy ktoś z naszego forum był w tym rejonie i może coś doradzić. Interesują mnie przede wszystkim co warto zwiedzić, jakie są przykładowe ceny ( paliwo,wypożyczenie samochodu,obiad w restauracji itp) ?? Kto jest w temacie to niech pisze o wszystkim - czym więcej informacji tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podroz poslubna?-nawet w Irkucku bedzie za***iście :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem rok temu w Puerto de la Cruz,

mialem 4* all inclusive i byl taki sobie . jedzenie i picie w kanajpach bylo tanie

paliwo bylo polowe ceny w europie wiec teraz pewnie ok 0.70 centow

wypozyczylem Jeepa wranglera , nie pamietam ile kosztowal ale tez bylo tanio, no i tania elektronika

Fajne byl wulkan Teide mozna wjechac kolejka linowa na 3.555 metrow i watro . i w puerto warto isc do Loro Park, fajne Zoo.

Czy pojecal bym tam jeszcze raz , raczej nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YATES moja siostra cioteczna tam mieszka na stałe więc jak chcesz dam Ci na pw do niej namiary i popytasz sam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyniek to daj mi namiary na nią na PW. Jeśli chodzi o hotel to zamówiłem w biurze ALFA STAR - "Sol Tenerife" cztery gwiazdki, niestety tylko dwa posiłki dziennie , bo nie ma opcji ALL Incl. ( resztę sobie dokupię w restauracjach). Na upałach i tak jeść się tak strasznie nie chce. Hotel mimo stosunkowo niewysokiej ceny ( 2200zł/tydzień) ma bardzo dobre opinie wśród internautów i co najważniejsze leży tuż przy plaży w rozrywkowej miejscowości Playa de Las Americas.Wyjazd z POLSKI 11 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena niewysoka może dlatego,że ten hotel to nowość w ofercie Alfa Star http://www.alfastar.com.pl/oferta,Last%20minute/id_imprezy,36532/

Szkoda,że nie możemy z żoną przedłużyć o 3-4 dni urlopu, bo cena za 2 tygodnie jest wyższa tylko o 700zł :( Tydzień to może być za mało na zwiedzenie tak pięknej wyspy jak Teneryfa, a jeszcze trzeba trochę odpocząć, poopalać się na ciemnej,wulkanicznej plaży przy oceanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poopalać się na ciemnej,wulkanicznej plaży przy oceanie.

fakt ze plaze z czarnym piaskiem wygladaja dosyc ciekawie. jest tez jedna plaza z bialym piaskiem (sztuczna) w stolicy ,Santa Cruz. Niestety jest ona oggrodzona od otwartej wody wiec nie ma fal, jest jak w basenie.

a same miasto Santa Cruz warto ominac bo nie ma tam nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwagier był na Kanarach, przesłał fajną fotkę z plaży - przy roznegliżowanej 70-letniej super lasce z Niemiec :decayed:

ja w życiu najdalej to w Wiśle byłem- też było ok :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...