Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana


fantowski

Rekomendowane odpowiedzi

co to za koło :whistling: folia na halogenach :whistling: gdzieś miałem hidy które świecą na żółto :naughty: a kierunkiem to nie kumam :kwasny:

koło 3sdm - 3SDM model 0.01 5x100 5x112 5x114 5x120 (3013766763) - motoAllegro

żółta folia na halogeny i czarna folia lekko ściemniająca na kierunki :wink: przetestujemy i zobaczymy

koło :kox:

RADIMM wklej do mojej takie koło szary i srebrny :wink:

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za koło :whistling: folia na halogenach :whistling: gdzieś miałem hidy które świecą na żółto :naughty: a kierunkiem to nie kumam :kwasny:

koło 3sdm - 3SDM model 0.01 5x100 5x112 5x114 5x120 (3013766763) - motoAllegro

Audi A4 B6 stance - YouTube

żółta folia na halogeny i czarna folia lekko ściemniająca na kierunki :wink: przetestujemy i zobaczymy

koło :kox:

RADIMM wklej do mojej takie koło szary i srebrny :wink:

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

co to za koło :whistling: folia na halogenach :whistling: gdzieś miałem hidy które świecą na żółto :naughty: a kierunkiem to nie kumam :kwasny:

koło 3sdm - 3SDM model 0.01 5x100 5x112 5x114 5x120 (3013766763) - motoAllegro

żółta folia na halogeny i czarna folia lekko ściemniająca na kierunki :wink: przetestujemy i zobaczymy

koło :kox:

RADIMM wklej do mojej takie koło szary i srebrny :wink:

jak możesz

no koło robi robotę :slina::kox: kupuj moje 18tki z rantem to wezme te 3sdm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahahahah :decayed: teraz już wiem czego szukam :naughty:

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

p.s nie działa film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahahahah :decayed: teraz już wiem czego szukam :naughty:

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

p.s nie działa film

:jerk: ja Ci poszukam :decayed::jerk: u mnie film działa :naughty: coś masz z kompem :whistling:

PS: na filmie jest b6 w avancie w Twoim (chyba) kolorze.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahahahah :decayed: teraz już wiem czego szukam :naughty:

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

p.s nie działa film

:jerk: ja Ci poszukam :decayed::jerk: u mnie film działa :naughty: coś masz z kompem :whistling:

PS: na filmie jest b6 w avancie w Twoim (chyba) kolorze.. :naughty:

COŚ podobnego :wink: ale chyba jednak grafit :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halogeny wyrezane żółtą folią :wink: oraz czarną przydymione boczne migacze :wink:

a tu zdjęcie dla porównania po oklejeniu jednego halogenu:

img0405jq.th.jpg

podziękowania dla radimm :notworthy::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halogeny wyrezane żółtą folią :wink: oraz czarną przydymione boczne migacze :wink:

a tu zdjęcie dla porównania po oklejeniu jednego halogenu:

http://imageshack.us/a/img571/756/img0405jq.th.jpg

podziękowania dla radimm :notworthy::wink:

ja się pytam tylko PO co :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na kw ale bez regulacji twardości :-) i profilu 40 :-) jestem ciekawy Twoich odczuć po jakimś czasie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo twardo :-) ale rok temu wsadziłem serię na zimę i nie moglem się przyzwyczaić :D teraz zimą jeżdżę na gwincie i jakoś daje rade hehe oczywiście autko podniesione 3cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo twardo :-) ale rok temu wsadziłem serię na zimę i nie moglem się przyzwyczaić :D teraz zimą jeżdżę na gwincie i jakoś daje rade hehe oczywiście autko podniesione 3cm

na jakiś czas zostawię sobie slina i HaeRy więc jak będzie mi bardzo źle to wróce do tego co mam teraz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo twardo :-) ale rok temu wsadziłem serię na zimę i nie moglem się przyzwyczaić :D teraz zimą jeżdżę na gwincie i jakoś daje rade hehe oczywiście autko podniesione 3cm

na jakiś czas zostawię sobie slina i HaeRy więc jak będzie mi bardzo źle to wróce do tego co mam teraz :wink:

znając życie to nie wrócisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak ten gwint? bo nie wiem czy pokazywac sie w BT czy lepiej sie wypisac z listy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak ten gwint? bo nie wiem czy pokazywac sie w BT czy lepiej sie wypisac z listy:decayed:

jak założę to Ci powiem :wink: a założę go jak się trochę ociepli, w wątku na pewno pojawi się info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti, po wczorajszym spocie i obczajeniu nowej gleby to mogę powiedzieć że suka leży niemiłosiernie na tym gwincie :kox:

Listwy S4 robią też robotę :good:

Ja bym ją zrobił na S4 całą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...