Skocz do zawartości
IGNOROWANY

No Response from controller w VCDS


puchaty106

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z VCDS i nie wiem jak go rozwiazac poniewaz pokazuje mi sie komunikat "No Response from controller" ale nie zawsze od czsu do czasu normalnie chodzi najwiekszy problem to jest polaczenie sie z RNS-E ale juz pare razy polaczylo w czym moze byc problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.6 ale to nie oryginalna crakowana ale wszystko chodzilo ladnie nie bylo problemu.Jutro sprobuje zainstalowac program i stery moze pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem tam wszytko git jest.A w ogole to niektore sterowniki normalnie odczytuje np silnik, ABS , klime ale jest problem np z RNS-E, ksenonami i silnik 2 nie mozna sie polaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2012_06_15_387.jpg

<br /><br />

A moze tu jest problem bo jak robie test w opcjach to wyskakuje taki komunikat moim zdaniem wczesniej tak nie bylo bo przy opcji K1 bylo "ok" i K2 bylo "ready"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam ten sam problem ( no response from controller ) vcds lite 1,2 kabelek ze strony viaken za 26,90 . Co moze byc nie tak pomożcie . Potrzebuje go tylko do użytku pompki centralnego zamka . Pkt 35

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam ten sam problem ( no response from controller ) vcds lite 1,2 kabelek ze strony viaken za 26,90 . Co moze byc nie tak pomożcie . Potrzebuje go tylko do użytku pompki centralnego zamka . Pkt 35

Też miałem ten problem. Pomogło zastosowanie się do instrukcji z http://a4-klub.pl/index.php?/topic/350881-vag-com-3112-pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zrobię tak jak mówisz wszystko w sobotę i mam nadzieje ze pomoże. Nie patrzyłem tam jeszcze co jest. To będę robił na programie vcds lite 1.2 czy vag com? Mam kabel ze strony viaken za 26,90 tez taki miałeś? Dzięki wielkie oby pomogło

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2016 o 21:40, Dawidepd napisał:

Kolego zrobię tak jak mówisz wszystko w sobotę i mam nadzieje ze pomoże. Nie patrzyłem tam jeszcze co jest. To będę robił na programie vcds lite 1.2 czy vag com? Mam kabel ze strony viaken za 26,90 tez taki miałeś? Dzięki wielkie oby pomogło

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Na bank już nie aktualne i sobie poradziłeś ale odpiszę :)

Tak. Mam ten sam kabel a klikam w vag.com, przy czym zauważyłem że vag.com jakoś stabilniej mi działa. To chyba kwestia wielu czynników. Kabla, kompa, OSu. W każdym razie niezbędne dane są w instrukcjach z linku.

Pozdro :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ghostveri napisał:

Na bank już nie aktualne i sobie poradziłeś ale odpiszę :)

Tak. Mam ten sam kabel a klikam w vag.com, przy czym zauważyłem że vag.com jakoś stabilniej mi działa. To chyba kwestia wielu czynników. Kabla, kompa, OSu. W każdym razie niezbędne dane są w instrukcjach z linku.

Pozdro :)

 

Dałem radę wszystko ładnie działa już. Ale dzięki że mimo czasu i tak ktoś odpowiedział. Pozdrawiam: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...