-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Ghostveri skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZF49SN004384
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Jeżeli chlupią tak jak moje to raczej do wymiany Tapatalknięte z Tapatalka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Co to robi? Tapatalknięte z Tapatalka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Chris Kubeczko z youtube jakiś czas temu wrzucił filmik jak robi płukankę dizelka samą ropą i olej dość długo był czysty. Taka ciekawostka [emoji6] Zastanawiam się czy tak aby nie zrobić. Tapatalknięte z Tapatalka
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dziwne.@dzik zwykle odpisuje jak dziki [emoji1] Tapatalknięte z Tapatalka
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
W sensie że oczekujesz ode mnie dzwonienia po agentach i liczenia ofert u nich i na webie aby Ci coś udowodnić? Proszę Cię [emoji6] Tapatalknięte z Tapatalka
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Nie zamierzam Cię na siłę przekonywać i szanuję to że masz odmienne zdanie/doświadczenia. Peace. Tapatalknięte z Tapatalka
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
U innego agenta. Skoro dyrektor wie że i tak u niego ubezpieczysz bo robisz to od lat to po co ma Ci dawać zniżkę? Też bym Ci nie dał na jego miejscu Znajdziesz. Spróbuj. Napisałem "możesz dostać" a nie "zawsze dostajesz". Masz rację że nowy klient jest faworyzowany ale czasami da się coś ugrać rozmawiając z konsultantem. To coś jak z abonamentem na komórkę. Puki jesteś klientem nie zaoferują Ci zniżki (bo niby po co). Dopiero jak chcesz odejść okazuje się że mają super hiper przygotowaną indywidualną ofertę która ma sprawić że zostaniesz
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Może trafiałeś akurat na takich którzy mieli niskie albo wcale. W każdym razie warto sprawdzić u kilku agentów, na stronie jak również dzwoniąc. Używać kodów. Czasami, np przy odnowieniu można dostać ekstra zniżkę od konsultanta infolinii. Są również różne promocje tak jak we wspomnianym wyżej Link4 jest "Kasa Wraca" https://www.link4.pl/naviexpert/zasady-promocji . NaviExpert za free plus zwrot kaski jeżeli jeździ się bezpiecznie (choć patrząc na to jakie moce mają niektóre furki z forum to chyba nie dla każdego ) Podsumowując im więcej się nabiegamy tym mniej zapłacimy. Coś za coś [emoji6] Tapatalknięte z Tapatalka
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Informację o tym kodzie przydało by się chyba gdzieś przypiąć bo to realna oszczędność dla forumowiczów [emoji6] Tapatalknięte z Tapatalka
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Nie zawsze. Czasami agenci mają swoje indywidualne zniżki. Wyższe od zniżki za internet. Tapatalknięte z Tapatalka
-
Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI
A to nie jest tak że kolor zależy tylko od silnika a nie skrzyni? Tak by wynikało z pierwszego posta. Tapatalknięte z Tapatalka
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Wszyscy ubezpieczyciele dają większe zniżki nowym klientom. Wiem bo pracuję w jednym z towarzystw ubezpieczeniowych. [emoji6] Polecam zmieniać co roku. Tapatalknięte z Tapatalka
-
[B6 AWX] Wymiana turbiny, a olej.
Zalać owszem ale wymiana całego w silniku chyba raczej nie potrzebna? Skoro ma 2 tysie to prawie jak nowy. Tapatalknięte z Tapatalka
-
[B6 AWX] Wymiana turbiny, a olej.
Nie. Tapatalknięte z Tapatalka