Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie MTS -40mm problem


Tomek 40

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem w swoim A4 avant zawieszenie 1ba amortyzatory + sprężyny na MTS -40mm , lecz po tej operacji i przejechaniu paru km. okazuje się że nadwozie obniżyło się tylko o ok. 20mm. podobno siądzie jeszcze bardziej z czasem . Czy u tych z was którzy są już po takiej operacji też siadało nadwozie z czasem , czy od razu poszło w dól o te 40mm. ? Jeszcze jedno pytanie ile powinna wynosić odległość od podłoża do rantu błotnika przy serii 1ba ?, u mnie było 69cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie na temat, ale mam pytanko, jak Ci się teraz jeździ? Bo sam planuje identyczny zabieg u siebie.

Jezdzi się dobrze , jest trochę sztywniej ale też stare amorki miały po 50 - 60 % , ogólnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na serii miałem 68,5 cm 1BA

Co do "siądnięcia" to mi od razu siadł, miał 30 a poszedł może nawet 45 :( chcesz się zamienić :) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieniać się nie chcę , ale będę się cieszył jeśli mi też tak siądzie :banan:

---------- Post dopisany 20-06-2012 at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2012 at 21:45 ----------

Wymieniłem w swoim A4 avant zawieszenie 1ba amortyzatory + sprężyny na MTS -40mm , lecz po tej operacji i przejechaniu paru km. okazuje się że nadwozie obniżyło się tylko o ok. 20mm. podobno siądzie jeszcze bardziej z czasem . Czy u tych z was którzy są już po takiej operacji też siadało nadwozie z czasem , czy od razu poszło w dól o te 40mm. ? Jeszcze jedno pytanie ile powinna wynosić odległość od podłoża do rantu błotnika przy serii 1ba ?, u mnie było 69cm.

Może jest ktoś zainteresowany kupnem mojego starego zawieszenia ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...