Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Statoli DieselGold - wasze opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem nie ma sensu wozić nie wiadomo jak dużych ilości paliwa poza zbiornikiem. Myślę że np 20 l spokojnie wystarczy a nawet warto mieć taką rezerwę bo czasem nie wiadomo kiedy trafi się stacja. Osobiście w krajach "dzikich" tankowałem CCCO w Czarnogórze i nie widziałem różnicy pomiędzy paliwami z PL czy np z Austrii. Kiedyś ta różnica była bardziej zauważalna, przede wszystkim pod względem spalania, jeśli chodzi o dynamikę to nie zauważyłem (podejrzewam że bez stopera jest to nie do zauważenia, tak samo jak stosowanie paliw sportowych o liczbie oktanowej >100). Poza tym tankowałem też na Ukrainie w Rumunii czy Bułgarii z tym że inne auta i w zasadzie raz mi się zdarzyło że na Ukraińskim paliwie kilka razy wyskoczył błąd pompy paliwa ale po do tankowaniu na innej stacji już więcej się nie pokazał. Wystarczy korzystać z markowych stacji, na przykład OMV w Rumumii (Timisoara, Drobeta, Craiova, Pitesti) i Bułgarii (kilka w stolicy, 2 szt w Burgas czy przy autostradzie A1 Sofia -> Svilengrad) a w Turcji BP (spore zatrzęsienie w rejonie Istanbułu, kilka w rejonie Adany. Ewentualnie nabyć dodatki do paliwa np STP

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Do Turcji,to trzeba się wybierać samochodem odpornym na stłuczki,bo wrócisz poobijanym.Tam jeżdżą jak wariaci.Włochy przy Turcji,to pikuś.

Wystarczy przyzwyczaić się do tamtejszego ruchu, czyli kto pierwszy ten bezpieczniejszy :decayed: Choć oczywiście jeśli jest taka opcja warto jechać autem o niezbyt dużej wartości (w razie czego)

Opublikowano
  • Autor

ruks - Tobie bardzo dziękuję!Na pewno przydadzą mi się Twoje rady,jeszcze raz dzięki!

A reszta skupiła się na zgryzocie a nie na pomocy i odbiegła od tematu... Martwi mnie tylko że coraz więcej jest tego na forum - szkoda!

Pozdrawiam!

Opublikowano

I jeszcze jedno, prosze nie zapominac ze przez granice wolno przewozic tylko max. 10 literków....

I jesli zatrzymaja Czesi lub Austriacy auto z pelnym bagaznikiem paliwa... to wolalabym juz nie widziec tego co sie tam bedzie działo...

Nie mowiac o tym ze ceny diesla w Europie sa prawie ze takie same jak u nas...

NP. Austria 1litr diesla 1.35 euro... tj. 5.80 zł.

Pozdrawiam

Kolego raffik... uwazasz moja odpowiedz za zgryzliwą...?

Ja jezdze bardzo czesto za granice i widzialam juz na wlasne oczy, co policja czeska czy austriacka robi z polskimi autami.

Ale zycze powodzenia

Pozdrawiam

PS. I prosze powiedz mi jeszcze gdzie to jest napisane ze najlepsze ON do AWX-a to StatOil DieselGold.

Ja tankuje na Shell... wiec dlatego pytam bo moze bym zmienila stacje,

Opublikowano

Danu, myślę że kolega raffik miał na myśli to że sporo wypowiedzi jest po prostu mało pomocnych, więc chyba nie ma sensu tego brać do siebie. Dodałbym jeszcze że ZTCP na Bułgarii cena paliwa jest nieco niższa niż w PL, na Rumuni wychodzi mniej więcej podobnie, natomiast w Turcji jakąś złotówkę drożej przy czym trzeba wziąć pod uwagę podwójne przewalutowanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.