Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] MP3 do Chorus-2


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie nowe urządzenie do sprzedania, dopiero co przyszło mi w paczce z USA. Jak ktoś zainteresowany to zapraszam, pisać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka doszla dzis ! :)

dzieki.

Pytanko, bo po podlaczeniu gra mi tylko jeden utwor i dalej kicha.

Nawet jak mam luzem kilka mp3 to idzie jeden i dalej kicha... cos moglem poknocic w podlaczeniu ?

Na jaki Fat powinna byc sformatowana karta pod ten czytnik ? (2gb)

utwory tez trzeba nazwac track01.mp3 itd ? Foldery CD01 CD02 ? Cos mi tu nie za bardzo gra :/

Wesolych swiat :) (jak chcialem wyjac radio to urwalem caly front panel, dobrze ze dalo sie poskladac i dziala ale mocno sie napocilem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe utorow nie musisz nazywac track itd. Foldery musza byc nazwane CD01 CD02 (bez spacji) az do CD06. karta musi byc sformatowana w FAT lub FAT32. powodzenia i wesolych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas instalacji pamietam ze byly dwa czarne kable... jeden masa a drugi co to bylo bo rozpiska xerowana byla nieczytelna, chyba ten jeden mi sie odpial... wie ktos do czego sluzy ? jest szansa ze to tylko wina braku polaczenia ze mam teraz taki kwas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie oba trzeba podpiac do masy!!! :wink4: :wink4: :wink4: inaczej nic z tego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info, czyli czeka mnie jeszcze jedna rozbiorka :/ bedzie ciezko bo te klucze do wyjmowania Symphony z komplety xcara sa do DU.. :) za miekkie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba bylo pisac troche wczesniej, opchnalem swoj zestaw (concert II + emulator) nie tak dawno temu na allegro za 460 zeta co bylo chyba okazyjną ceną... kupowalem tez na tej stronce z linka i z tego co pamietam, wypelnienie formularza nie jest wiążące, takze jak Ci nikt nie odpisuje to olej i szukaj gdzie indziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...