Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] MP3 do Chorus-2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam takie nowe urządzenie do sprzedania, dopiero co przyszło mi w paczce z USA. Jak ktoś zainteresowany to zapraszam, pisać na PW

Opublikowano

Paczka doszla dzis ! :)

dzieki.

Pytanko, bo po podlaczeniu gra mi tylko jeden utwor i dalej kicha.

Nawet jak mam luzem kilka mp3 to idzie jeden i dalej kicha... cos moglem poknocic w podlaczeniu ?

Na jaki Fat powinna byc sformatowana karta pod ten czytnik ? (2gb)

utwory tez trzeba nazwac track01.mp3 itd ? Foldery CD01 CD02 ? Cos mi tu nie za bardzo gra :/

Wesolych swiat :) (jak chcialem wyjac radio to urwalem caly front panel, dobrze ze dalo sie poskladac i dziala ale mocno sie napocilem)

Opublikowano

NIe utorow nie musisz nazywac track itd. Foldery musza byc nazwane CD01 CD02 (bez spacji) az do CD06. karta musi byc sformatowana w FAT lub FAT32. powodzenia i wesolych

Opublikowano

podczas instalacji pamietam ze byly dwa czarne kable... jeden masa a drugi co to bylo bo rozpiska xerowana byla nieczytelna, chyba ten jeden mi sie odpial... wie ktos do czego sluzy ? jest szansa ze to tylko wina braku polaczenia ze mam teraz taki kwas ?

Opublikowano

chyba obydwa trzeba do masy podpiac

Opublikowano

Zdecydowanie oba trzeba podpiac do masy!!! :wink4: :wink4: :wink4: inaczej nic z tego!!!

Opublikowano

dzieki za info, czyli czeka mnie jeszcze jedna rozbiorka :/ bedzie ciezko bo te klucze do wyjmowania Symphony z komplety xcara sa do DU.. :) za miekkie ...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czy ktoś zamawiał już zmieniarke z tej strony http://www.emide.pl/xcl/ ? bo wypełniłem formularz i czekam juz pare dni a tu zero odzewu żebym wiedział że tak będzie to zamówił bym z allegro trochę droższa ale wiedział bym na czym stoje.

Opublikowano

ja mialem zamawiac z tej strony ale w ostatecznosci zamowilem z allegro

Opublikowano

Dawno to było bo teraz tylko dwie oferty,a może pamiętasz nick z allegro?

Opublikowano

trzeba bylo pisac troche wczesniej, opchnalem swoj zestaw (concert II + emulator) nie tak dawno temu na allegro za 460 zeta co bylo chyba okazyjną ceną... kupowalem tez na tej stronce z linka i z tego co pamietam, wypelnienie formularza nie jest wiążące, takze jak Ci nikt nie odpisuje to olej i szukaj gdzie indziej...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.