Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drzwi zamknięte, lampka otwarcia świeci , brak komunikatu na fisie


bediks

Rekomendowane odpowiedzi

zauwazylem dzisiaj problem taki ze podczas jazdy mignela mi kontrolka otwarcia samochodu, zatrzymalem sie zobaczyc o co chodzi, patrze a tu mi oswietlenie w suficie miga, równo pulsuje, i patrze drzw przednie pasazera zakniete a widze czerwona aure, czy lwieci sie albo pulsuje równo z oswietleniem kabiny, zagasilem, motor sam zaplon, pulsuje jak wyzej opisalem słysze cykanie przekaznika pod kierownica w tym samym tempie co lampki.

pokombinowalem pokombinowalem, doszedłem do tego ze jak na otwartych drzwiach pasazera gdzie jest problem paluchem domykam do konca zamek to gasnie i nie pulsuje/nieswieci, wiec zamknalem jak zawsze drzwi lekko = swieci, pierdolne jak nigdy drzwiami pchajac drzwi w okolicy zamka , i nie swieci

bezpieczniki sprawdzilem, sa ok, po wyjeciu nr 14 i wlozeniu go spowrotem, prze chwile jest ok, czujnik dziala po lekkim zamknieciu drzwi tak jak powinno byc, ale zaraz problem wraca, róznica jedynie polega na tym ze bez zaplonu lampki mrygaja a na zaplonie swieca sie caly czas , tyczy sie to tylko strony pasazera przedniego, bo oswietlenie nóg tego pasazera równiez w zaleznosci swieci lub mruga , przy mryganiu badz swieceniu brak komunikatu na fisie o otwartych drzwiach, jak otworze je fizycznie to na fisie monit jest

pytanie jak to naprawic??

bo przeciez nie bede napipieprzal drzwiami z calej sily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie moze byc ona, ale nie moge fotostory znalezc zadnego

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

czekam na lapsa od kumpla, zobaczymy co vag powie

a o krancówke Ci chodzi co w tym temacie??

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-naprawa-podswietlenia-otwieraniu-drzwi-22274/

ale to robilo by roznice na zaplonie czy bez bo tu mruga a tu stale swieci

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

dodam ze samochód z pilota zamyka sie normalnie bez komplikacji , kierunkowskazy swieca przy tym normalnie, bo przy nie domknietych drzwiach kierunki nie swieca sie , ale tu normalnie , czyli wychodzi na to ze oswietlenie wnetrza przy niedomknietych drzwiach a monit na fisie o niedomknietych drzwiach pochodzi z innych zródel??

---------- Post dopisany 08-07-2012 at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2012 at 18:02 ----------

Zauważyłem jeszcze ze problem jest jak na zewnątrz za dnia jest cholerny upal, jak jest stosunkowo nie wysoka temperatura to problemu nie ma. Wnioskuje ze coś od temperatury odkształca się w zamku, tak krancowka ponoc jest z plastiku tak ? To by się zgadzało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się do pytania z tą różnicą że u mnie jest taki problem iż u mnie święcą się ciągle tylne prawe drzwi że są otwarte i przy zamknięci z pilota kierunkowskazy nie mrugają a wcześniej mrugały , gdzie szukać problemu co może być przyczyną z góry dziękuje za pomoc dodam jeszcze że przy otwarciu innych drzwi nic sięnie zapala ani światło na podsufitce ani podświetlenie nóg tylko się zapala gdy wyjmę kluczyk ze stacyjki i gdy po chwili zgaśnie to żadnej reakcji na otwarcie drzwi nie ma,lecz gdy zostawię światła włączone bez kluczyka to piszczy przy otwartych drzwiach 

Edytowane przez Radkomir 96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...