Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 ALT 20 Błond 17748 Czuinik położenia wałka rozżądu


Tomuniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam foromowiczów mam problem z błędem 17748 i p1340 niedawno kupiłem auto i już świecił czek!! vag pokazał te błędy wymieniłem dwarazy czujnik położenia wałka rozżądu i sprawdzilem wiązke jest napewno ok!!!! mechanik wymienił rozżąd i dalej tosamo szarpie i przerywa przy odpięciu kostki czujnika niema żadnych zmian silnik szarpie i przerywa czy może mi ktoś pomuc i powiedzieć co oznaczają dokładnie te dwa błędy i co może być przyczyną czy jest możliwość złego ustawienia kuł zębatych ? zgury dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze pisze się BŁĄD!

Po drugie pisze się ROZRZĄD! I jeszcze wiele innych...

A wracając do tematu też mi się świecił check, VAG pokazywał czujnik położenia wałka rozrządu. Wymiana czujnika nic nie dała. Okazało się, że rozrząd był przestawiony o jeden ząbek. Po ponownym ustawieniu już wszystko jest ok, autko lepiej zaczęło się zbierać, nie jest już takie mułowate jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie swieci się check od roku, jak rozpoznać że rozrząd jest przestawiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie swieci się check od roku, jak rozpoznać że rozrząd jest przestawiony?

U mnie w ALT jak mechanior spieprzył robotę silnik był dużo słabszy wziąłem VCDS'a pokazało błąd od korelacji czujników wałka rozrządu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam problem z moim autkiem się rozwiązał oddałem do serwisu i okazało się że jest przestawiony na rozrządzie na łańcuchu między wałkami jakiś paproch to spieprzył .Trzech mechaniorów to sprawdzało i stwierdzili że jest ok. dzięki za pomoc z tym problemem i Przestrzegam przed paprochami pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyskakuje błąd 17748-czujnik obrotów silnika nie zidentyfikowany rodzaj uszkodzenia. Czy to jest wina czujnika położenia wałka rozrządu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...