Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podrapane plastiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam podrapane plastiki między innymi na drzwiach w okolicach przycisków do szyb oraz oraz przy sprzączce otwierania podłokietnika.

Tak na pierwsze oko wydaje mi się że podrapana jest jakaś warstwa ochronna (taka guma), czy ktoś miał coś takiego i jak sobie z tym poradził ?

Opublikowano

Temat poruszamy wiele razy na FORUM :wink:

Głownie to wystepowało w pierwszych rocznikach B6 .

Opublikowano
  • Autor

Witam ,znalazłem jeden temat ale dotyczył on modelu B5 dlatego rozpocząłem nowy, ale też nie było w nim żadnych zdjęć (efektu końcowego).

A mój model jest z końca 04'.

Jeśli możesz to proszę podaj jakie hasła wpisać do wyszukiwarki albo podaj linka z tematów.

Z góry bardzo dziękuje :)

Opublikowano

:hi: też posiadałem takie podrapane plastiki i zrobiłem to papierem wodnym 2000 + miska wody, później prysłem Plakiem i :shock3: nówka sztuka :decayed:

faf4d7e3a535743emed.jpg

a182422c0a3adeeemed.jpg

Opublikowano

Ja ten cały szajs który robili w B6 wymieniłem na plastiki z B7 i mam spokój :kox:

Opublikowano

Witam :) ja zakupilem 2 raczki na lewe i prawe drzwi :D cena w ASO za 2 sztuki 140zl jakos :) nie ma co bawic sie w malowania itd 140zl to nie majatek jakis a wnetrze zaraz inaczej wyglada :) pozdro

Opublikowano
Ja ten cały szajs który robili w B6 wymieniłem na plastiki z B7 i mam spokój :kox:

Czyli jak rozumiem wypowiedź kolegi plastiki wnętrza od B7 pasują do B6?

Opublikowano
Ja ten cały szajs który robili w B6 wymieniłem na plastiki z B7 i mam spokój :kox:

Czyli jak rozumiem wypowiedź kolegi plastiki wnętrza od B7 pasują do B6?

tak...

Opublikowano
Ja ten cały szajs który robili w B6 wymieniłem na plastiki z B7 i mam spokój :kox:

Czyli jak rozumiem wypowiedź kolegi plastiki wnętrza od B7 pasują do B6?

Tak wsio jest to samo :hi:

Opublikowano
Ja ten cały szajs który robili w B6 wymieniłem na plastiki z B7 i mam spokój :kox:

Czyli jak rozumiem wypowiedź kolegi plastiki wnętrza od B7 pasują do B6?

Tak wsio jest to samo :hi:

I jak rozumiem jakość ich wykonania i odporność jest wieksza?

Opublikowano
Ja ten cały szajs który robili w B6 wymieniłem na plastiki z B7 i mam spokój :kox:

Czyli jak rozumiem wypowiedź kolegi plastiki wnętrza od B7 pasują do B6?

Tak wsio jest to samo :hi:

I jak rozumiem jakość ich wykonania i odporność jest wieksza?

Tak , w pierwszych modelach B6 plastiki były pokryte jakimś gumowatym czymś , na które bardzo trzeba było uważać bo szybko się obdrapywało ( głównie to tunel środkowy , klimatronik , rączki w drzwiach , różnego rodzaju przyciski ... itd.) , w późniejszych modelach B6 no i w B7 te plastiki już poprawili i co za tym idzie jakość ich wykonania i odporność jest nie porównywalnie większa . :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.