Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wtyczka zmieniarki jak podłaczyć!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewnien problem odnosnie podlaczenia zmieniarki pod radio concert plus kabelek jaki mam do zmieniarki w samochodzie ma okragla wtyczke na zmieniarke lecz zmieniarka jaka posiadam ma juz prostokatna czy ktos juz przerabial wtyczki moze posiadacie jakis schemat lub opis jaki kabel z jakim polaczyc aby to ruszylo?? prosze o pomoc!

---------- Post dopisany 13-07-2012 at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2012 at 22:23 ----------

nikt nie robil takiej przerobki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki ori kabelek mogę ci podac który pin w niebieskiej kostce odpowiada pinowi w szerokiej kostce do zmieniarki ale dopiero wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym byl bardzo wdzieczny mam nadzieje ze wtedy to zadziala :D ponizej zdjecia zmieniarki i radia jakie posiadam oraz wtyczek ktore niestety sa inne stad moje pytanie czy jest moziwosc podlaczenia tego jesli tak to jak??

Radio:

80e6ad7fab462335m.jpg

8c9f09fdb9e74905m.jpg

Zmieniarka:

b8a4d5595417f5fdm.jpg

f48f779347463f95m.jpg

Przewod jaki mam:

06670570bc31d2ffm.jpg

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

znalazlem w internecie taka oto przejsciowke czy jak ja podlacze to wszystko bedzie dzialac jak nalezy prosze o pomoc!!

05322ff99efb0b3dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...