Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciski sterujace opuszczaniem szyb


Krzysiek29 A4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy muszę wymienić wszystkie 4 przyciski sterujące opuszczaniem szyb czy można wymienić tylko jeden bo zepsuł mi się jeden w sumie ale nie wiem czy jest to rozbieralne i jak w ogóle się zabrać do tego trzeba targać tapicerkę drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprecyzuj co dokładnie chcesz wymienić. Czy samą obudowę (tzn sam plastik), czy cały przycisk Ci się zepsuł i nie łączy. Bo wrclaguna napisał chyba o samym plastiku a nie całym przycisku. Jeśli chodzi o samą wymianę to targasz tapicerkę z drzwi, odkręcasz od niej rączkę z przyciskami i masz wszystko na wierzchu. A co do samej wymiany to może uda się naprawić to co masz obecnie, może jakieś zimne luty lub coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przycisk opuszczania szyby od strony kierowcy luzny jest reszta siedzi sztywno po za tym jak go pociągne do góry szyba powinna iść do góry sama a nie idzie trzeba go nacisnąć całego jak by się coś tam urwało i nie łączy a na dół to już muszę go trzymać ogólnie coś się tam urwało przy stykach chyba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli musisz wymienić na coś takiego:

PRZEŁĄCZNIK SZYB PANEL AUDI A4 B6 B7 A2 8Z0959851D (2480795766) - motoAllegro

- aukcja pierwsza z brzegu więc nie bierz pod uwagę ceny ani sprzedającego

Możesz też spróbować rozebrać to ustrojstwo po wyjęciu z tapicerki i może uda się to naprawić jakimiś domowymi sposobami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...