Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Golf III tdi 1z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Samochod mojego brata kupiony wczoraj podobno po jakims chipie ale wlasciciel nie wie jakim

w logach nie widac chyba zeby byl jakis czip moje podejrzenia to ze ktos zalozyl wieksze wtryski i podniosl dawke paliwa bo furka naprawde fajnie smiga i przy bucie troche dymi

co wy koledzy mozecie powiedziec po tych logach ??

statyczne:

Grupy: 007,011,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 000,001,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 013,001,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

dynamiczne i BS:

Grupy: 001,001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano
Samochod mojego brata kupiony wczoraj podobno po jakims chipie ale wlasciciel nie wie jakim

w logach nie widac chyba zeby byl jakis czip moje podejrzenia to ze ktos zalozyl wieksze wtryski i podniosl dawke paliwa bo furka naprawde fajnie smiga i przy bucie troche dymi

co wy koledzy mozecie powiedziec po tych logach ??

statyczne:

Grupy: 007,011,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 000,001,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 013,001,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

dynamiczne i BS:

Grupy: 001,001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Wiesz co Przemek, nie gniewaj sie bo dosc dlugo jestes juz na forum...

Ale jak dla mnie to te logi sa zrobione niechlujnie...

Chyba wiesz jak to powinno poprawnie wygladac?

Wiesz chyba rowniez ze logujemu pojedynczo, a nie 3 grupy naraz.

To taka moja ocena, mozliwe ze jak zjawi sie moderator to nie bedzie mu to przeszkadzalo.

Pozdrawiam

Opublikowano

z tych logów widac ze nie ma zadnego programu jest tylko zwiekszona dawka na nastawniku i nic pozatym

Opublikowano
  • Autor
Samochod mojego brata kupiony wczoraj podobno po jakims chipie ale wlasciciel nie wie jakim

w logach nie widac chyba zeby byl jakis czip moje podejrzenia to ze ktos zalozyl wieksze wtryski i podniosl dawke paliwa bo furka naprawde fajnie smiga i przy bucie troche dymi

co wy koledzy mozecie powiedziec po tych logach ??

statyczne:

Grupy: 007,011,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 000,001,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 013,001,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

dynamiczne i BS:

Grupy: 001,001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Wiesz co Przemek, nie gniewaj sie bo dosc dlugo jestes juz na forum...

Ale jak dla mnie to te logi sa zrobione niechlujnie...

Chyba wiesz jak to powinno poprawnie wygladac?

Wiesz chyba rowniez ze logujemu pojedynczo, a nie 3 grupy naraz.

To taka moja ocena, mozliwe ze jak zjawi sie moderator to nie bedzie mu to przeszkadzalo.

Pozdrawiam

Danu44 a co w tych logach jest nie tak ??

jak dla mnie nie widze sensu logowac statycznych pojedynczo, dynamiczne to owszem i u mnie sa logowane pojedynczo

a jak oceniacie stan samochodu po logach ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.