Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 bdg] czarnulka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AUDI A4 AVANT 2,5TDI

rok produkcji 2003 model 2004

Wyposażenie:

- BDG

- MULTITRONIC

- 6 x AIRBAG

- KLIMATRONIC

- RNS-d

- lusterka podgrzewane i regulowane elektrycznie

- kierownica multifunkcyjnia

- HALOGENY


- tempomat

- multimedialna zmieniarka MP3 (USB,AUX,I-POD)

- pełny FIS

- fotele podgrzewane i pompowane

- przednie światła XENON + spryskiwacze reflektorów

- 4 x elektryczne szyby (przyciemnione)

- aluminiowe felgi 16”

- 2 podłokietniki (przedni podświetlony)

- pod siedzeniami z przodu schowki

http://img824.imageshack.us/img824/399/1003522q.jpg

http://img6.imageshack.us/img6/1622/1003513e.jpg

http://img99.imageshack.us/img99/2594/1003526f.jpg

http://img404.imageshack.us/img404/1425/1003535c.jpg

http://img213.imageshack.us/img213/5379/1003548d.jpg

http://img41.imageshack.us/img41/6783/1003555i.jpg

http://img171.imageshack.us/img171/3743/1003567g.jpg

http://img593.imageshack.us/img593/5089/1003563m.jpg

100_3522.jpg

<br /><br />

100_3513.jpg

100_3526.jpg

100_3535.jpg

100_3548.jpg

100_3555.jpg

100_3563.jpg

100_3567.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Autko ładnie się prezentuje :wink: Jakieś mody są w planach? :decayed: Większe felgi (np. 18") obowiązkowo :naughty: bo te obecne trochę psują całokształt :whistling:

Bezawaryjności :wink:

PS: z tego co widzę po zdjęciach to masz bi-xenon...

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Modem były tylko szyby i zmieniarka. Planowałem jeszcze skórę wrzucić ale potrzebuje większego auta więc tego nie robię a autko będę sprzedawał.

Co do większych kołek to wcześniej były 18" od RS ale po śląskich drogach nie da się na tym jeździć, mimo mojego małego miesięcznego przebiegu poniżej 1000km - za dużo dziur i traci się komfort .

A co do lamp to nie wiem czym się różnią wiec wpisałem XENON a są na d1s.

---------- Post dopisany 23-10-2012 at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2012 at 23:23 ----------

No to auto już w zimowych laciach :D

http://imageshack.us/a/img855/7655/dsc00022pa.jpg

po zmianie zderzaka i zlikwidowaniu oznaczeń

http://imageshack.us/a/img11/9126/dsc00024dv.jpg

i po pomalowaniu kratek :D

http://imageshack.us/a/img338/1645/dsc00025gx.jpg

zostało tylko dobrać jakieś końcówki rur i znaleźć kogoś kto mi zregeneruje przednie lampy i najlepiej jeszcze pomaluje środki na czarno :D

A ma koś może pomysł co z tym zrobić 19" pax

http://imageshack.us/a/img600/7862/dsc00014xl.jpg

złomować czy dokupić 2 brakujące

Opublikowano

Jeśli chodzi o lampy to odezwij slę do kolegi "Gwerty" - zregeneruje, wypoleruje, pomaluje na czarno i wstawi soczewkę od B8 :wink:

A co do końcówek wydechu to Ulter 90 z tego co kojarzę...

Opublikowano

ciekawy Avant . Gdzie się podziały relingi dachowe?

Opublikowano
  • Autor

relingów nigdy nie było ,zresztą tak mi się bardziej podoba.

a co do końcówek to myślałem o 100 z ultera tylko chciałbym to zobaczyć jak na aucie wygląda.

Opublikowano

A czym i jak malowałeś kratki na czarno?

Opublikowano
  • Autor

Sprayem czarny mat dla testu, wyciągnąłem i pomalowałem. w przyszłym roku i tak muszę kupić nowy grill ten miał 2 razy przygodę z gołębiem i niestety trzeba będzie już owy kupić

Opublikowano

dzięki

Opublikowano

Z czarnym grillem dużo lepiej się prezenci :naughty:

W swoim czarnuchu też muszę zastąpić chromowany grill czarnym :whistling:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

No to auto stoi bez lamp - czekam na efekt pracy kolegi "Gwerty" :D

---------- Post dopisany 20-11-2012 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2012 at 20:18 ----------

i już po regeneracji lampek :D z nowymi palnikami

http://img259.imageshack.us/img259/5318/85846198.jpg

---------- Post dopisany 12-04-2013 at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2012 at 16:42 ----------

Założone buty zimowe

fotka :D

zrobione zawieszenie

założone Twin Aero - dużo lepiej niż orginał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.