Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czujnik obrotów wałka rozrządu - porada

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie kolegów. Niedawno w moim Audi A4 B6 avant miałem awarie z którą chciałem się podzielić z kolegami. Audi po pierwszym odpaleniu silnika gasło. po drugim odpaleniu było wszystko ok. , ale audi podczas jazdy potrafiło zgasnąć. Pojechałem więc do braciaka który zajmuje się mechaniką i naprawia mi (sporadycznie Audi -częściej robi wymiany oleju i filtrów). Podpieliśmy do komputera -zaznacze że ma najnowszy serwisowy program- i wyszło brak komunikacji z czujnikiem wałka rozrządu. Piorun mnie strzelił bo nie było w hurtowniach i w serwisie na zamówienie (cena w serwisie czujnnika 400 zł.) Więc jeździłem tak kilka dni. Przy następnej wizycie u brata mówię a może to nie czujnik tylko może zaśniedziałóa jakaś kostka może wystarczy przeczyścić. I tak zrobiliśmy -po nitce do kłębka . TERAZ CO BYŁO. Pod zbiorniczkiem płynu chłodzącego są dwie kostki elektryczne po rozpięciu ich okazało się że w kostce znajduje się płyn ze zbiorniczka wyrównawczego co dawało napewno zwarcie . Po przeczyszczeniu kostek i skasowaniu błędu wszystko jest ok. Więc zanim zaczniecie rozbierać pół samochodu sprawdzcie najpierw to co napisałem . Pozdro.

Opublikowano

Pierwsze co się robi w takim wypadku, to sprawdza wtyczkę przy czujniku i pod zbiorniczkiem. Następnie stan przewodów- czy nie ma przerwanego bądź z otartą izolacją. Więc ameryki nie odkryłeś...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Może Ameryki nie odkryłem ale poradę napisałem a Ty kolego Danek ciekawe czy tam też byłeś taki mądry ...

Opublikowano
Może Ameryki nie odkryłem ale poradę napisałem a Ty kolego Danek ciekawe czy tam też byłeś taki mądry ...

Wyobraź sobie, że byłem i nadal jestem :decayed: i PRAWIE KAŻDY wie - że w przypadku błędów komunikacji z czujnikami, czy też brakiem sygnału - to pierwsze co się sprawdza, to właśnie TO - co pisałem wcześniej.

Ale dobra - odkryłeś coś, opisałeś - łokey :wink: Tylko jakbyś poczytał inne tematy o podobnych usterkach, to byś zauważył, że już o tym niejednokrotnie pisano.

Pokój, wolność, zrozumienie... :drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.