Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dojazdówka do S-line A4 B7 i A6 C6


HeresR32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może ktoś mi podać wymiary dojazdówki ktora bedzie pasowała do A4 b7 w s-line 235/45/17 i druga do A6 C6 w s-line 245/40/18, et bedzie podobne tylko otwory centrujace sa inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprostowanie co do otworu centrującego. przecież przedliftowe A6 i B7 mają te same otwory centrujące 57,1. poliftowe A6 (a z tego co wiem to masz przedlifta), ma dopiero 66,6.

ja w A3 miałem 125/70/19, dokładnie taką jak ta AUDI VW KOŁO DOJAZD DOJAZDÓWKA ZAPAS 19" NOWA (2492262284) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w a6 c6 mam 66mm, zmiana konstrukcyjna a6 byla pod koniec 2006 roku pewnie otwory tez zmienili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, bo mojego ojca było z 2007 roku i miało 57,1... felgi od A6 zakładałem do A3 (tam też było 57,1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki wpis znalazlem na forum a6 u mnie by sie to zgadzalo bo kiedys juz przerabialem temat z przelozeniem od b7

"Audi po 2007 maja srednice piasty 66,6mm nie tak jak u nas 57,1mm zeby nowy typ felg zalozyc trzeba zastosowac pierscienie centrujace i po klopocie: http://allegro.pl/listing...enie+centrujace

http://www.ebay.co.uk/sch...6.c0.m270.l1313

pozdrawiam............."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, moje letnie w A3ce były z A6 2008 (przedlift), a zimówki z A6 2007. no, ale jak mówisz, że masz 66,6 (w co naprawdę szczerze wątpię) to szukaj takich :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze ze mnie jedrek namowiles, wczoraj sprawdzilem i jest 57 w a6, juz wiem dlaczego kiedys nie moglem wlozyc 16 bo poprostu sie nie miesci na hamulce :) wychodzi na to ze musze szukac 225/45/17 na zapas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odnowie temat, proszę o informację jaką dojazdówkę można zastosować do kół 245x40x18 bo zwykła dojazdówka 125x70x19 nie może być ponieważ ma inną średnicę i przy quattro nie ma możliwości jej użycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...