Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lark FreeBird 43.3 jak wgrac inna nawi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Z okazju ze molestowali mnie i przedluzyłem umowe na neta w neostradzie do dali mi navi lark 43.3, zawsze to cus, do tej pory uzywałem Navigona na HTC.

Mam kilkaa pyt, moze ktos bedzie kumaty....

Na necie wyszukalem ze ta nawigcja jest na win i ma zainstalowana nawigacje firmy lark. ale mozna podobno wgrac go nic inna nawigacje np automape, tom tom czy navigon. Ta obecnie wgrana nawigacja larka jest jakas dziwna bo dlugo lapie gps i jakos mi nie lezy, wie ktoś jak wgrac jakąś inna nawigacje do niej z mapami tak zeby byla polska, czechy, austra, chorwacja niemcy ??

Opublikowano

Kolego wszystko da sie do niej wgrac i to bezinwazyjnie nie trzeba jej odblokowywac. Automapa smiga na niej bez problemu instalujesz am na karcie zmieniasz sciezke dostepu i korzystasz z am. Program nawigacyjny na larku to MapaMap

Opublikowano
  • Autor

Czyli robie na tej zasadzie jak np do tel. instaluje na karcie wkladam i ma działać....

I nic sie nie spierdzieli jak zainstaluje cos z neta ? ;)

I jaki program jest najlepszy na ta navi?

Opublikowano

dokładnie instalujesz na sd wkładasz do navi i w droge. Ma być na Pl czy EU ?

Opublikowano
  • Autor

Na PL i kilka krajów UE.

Opublikowano

TomTom'a nie wgrasz bo wszystkie ich urządzenia on działają na linuksie. Również polecam Automape, potrzebna Ci będzie karta 4 GB. Poradników jest w necie dużo, a jak zakupisz oryginał to na pewno dostaniesz darmowe wsparcie od producenta;)

Opublikowano

tom tom tez dziala na ce 5.0 sam mialem kilkanascie wersji testowo

Opublikowano
tom tom tez dziala na ce 5.0 sam mialem kilkanascie wersji

legalnie?

Opublikowano
  • Autor

a jaka wersje automapy sciagnac bo jest kilka z tego co widzialem...

Opublikowano
a jaka wersje automapy sciagnac bo jest kilka z tego co widzialem...

Jak wyżej.

6.10 działa bezproblemowo. No i najnowszą mapę. Ostatnia jest z czerwca 2012.

Opublikowano

Oryginalną możesz kupić już za około 100zł z licencją na rok (6 darmowych aktualizacji) w tej chwili najnowsza to 6.10e 1206.

Opublikowano
  • Autor

poszukam na torre... tanszej..;)

Opublikowano

mnie stara mapa poprawadziła do zamknietej drogi skąd najbliżej bylo ominąć przez leśną dróżke 14km, dobrze że zawieszenie wytrzymało.. dziś wgrywam nowego copernicusa do larka...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.