Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lark FreeBird 43.3 jak wgrac inna nawi ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z okazju ze molestowali mnie i przedluzyłem umowe na neta w neostradzie do dali mi navi lark 43.3, zawsze to cus, do tej pory uzywałem Navigona na HTC.

Mam kilkaa pyt, moze ktos bedzie kumaty....

Na necie wyszukalem ze ta nawigcja jest na win i ma zainstalowana nawigacje firmy lark. ale mozna podobno wgrac go nic inna nawigacje np automape, tom tom czy navigon. Ta obecnie wgrana nawigacja larka jest jakas dziwna bo dlugo lapie gps i jakos mi nie lezy, wie ktoś jak wgrac jakąś inna nawigacje do niej z mapami tak zeby byla polska, czechy, austra, chorwacja niemcy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wszystko da sie do niej wgrac i to bezinwazyjnie nie trzeba jej odblokowywac. Automapa smiga na niej bez problemu instalujesz am na karcie zmieniasz sciezke dostepu i korzystasz z am. Program nawigacyjny na larku to MapaMap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli robie na tej zasadzie jak np do tel. instaluje na karcie wkladam i ma działać....

I nic sie nie spierdzieli jak zainstaluje cos z neta ? ;)

I jaki program jest najlepszy na ta navi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie instalujesz na sd wkładasz do navi i w droge. Ma być na Pl czy EU ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomTom'a nie wgrasz bo wszystkie ich urządzenia on działają na linuksie. Również polecam Automape, potrzebna Ci będzie karta 4 GB. Poradników jest w necie dużo, a jak zakupisz oryginał to na pewno dostaniesz darmowe wsparcie od producenta;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tom tom tez dziala na ce 5.0 sam mialem kilkanascie wersji testowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka wersje automapy sciagnac bo jest kilka z tego co widzialem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalną możesz kupić już za około 100zł z licencją na rok (6 darmowych aktualizacji) w tej chwili najnowsza to 6.10e 1206.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AutoMapa EU + PL to koszt około 330 zl za 100zl są aktualizacje na znanym portalu. AutoMapa :: Sklepy detaliczne tu są ceny podane za EU i PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie stara mapa poprawadziła do zamknietej drogi skąd najbliżej bylo ominąć przez leśną dróżke 14km, dobrze że zawieszenie wytrzymało.. dziś wgrywam nowego copernicusa do larka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...