Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie odnośnie silnika 3.0 TDI Quattro BKN 204 KM


CzarnyMarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Szukałem podobnego tematu ale nic nie znalazłem.. Przymierzam się do zakupu Władcy Pierścieni, chciałbym usłyszeć kilka opinii na temat silinka BKN 3.0 TDI Quattro z 2005 roku (modelowo samochód 2006), jak z eksploatacją, ewenutalną awaryjnością. Audi A4 B7 Avant.

dzieki i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki, ale chodziło mi bardziej o jakies opinie, bo np. dużo gdzies słyszalem i wyczytałem ze silniczki BKD 2.0 TDI 140 km są awaryjne i gdzies w 2006 roku wyeliminowali wszelkie awarie tych motorów. Stad moje pytanko co z tym 3.0 tdi BKN, ktos kiedys napomniał mi o czesto padających wtryskach i poprostu chciałem poznac wasza opinie :)

dobrze posprawdzac ? co np masz na mysli ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie trzeba zobaczyć w jakiej kondycji wtryski :wink: a reszta jak w każdym no i turbo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematów jest sporo. Chociażbyy w tym dziale 2 czy 3 strony wstecz.

http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/opinie-2-7-tdi-vs-3-0-tdi-audi-a6-c6-240778/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega szuka BKN nie ASB czy BPP, a tutaj oprocz wtryskow jest jeszcze problem rozrzadu niektorych dobija i juz mysla o sprzedazy auta a niedawno kupili :) poszukaj na forum, tak a propo najlepsza opcja w b7 jest ASB ale tak czy inaczej trzeba bardzo dobrze przeswietlic takie auto zebys pozniej nie byl smutny

http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/audi-a4-3-0-tdi-spadek-mocy-tryb-awaryjny-niedziala-turbina-241441/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie, jest jedna na celowniku, zarejestrowana z 3 miesiące temu w PL, avant z BKN, powód sprzedaży nie do końca jasny, wydaje mi sie troszke podejrzane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozchodzi sie o kupno auta z v6 w dobrej kondycji bo w przeciwnym razie bedzie jedna wielka skarbonka, poprostu zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega szuka BKN nie ASB czy BPP, a tutaj oprocz wtryskow jest jeszcze problem rozrzadu niektorych dobija i juz mysla o sprzedazy auta a niedawno kupili :) poszukaj na forum, tak a propo najlepsza opcja w b7 jest ASB ale tak czy inaczej trzeba bardzo dobrze przeswietlic takie auto zebys pozniej nie byl smutny

http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/audi-a4-3-0-tdi-spadek-mocy-tryb-awaryjny-niedziala-turbina-241441/

A czytałeś wątek?

Tam jest m.in. o moim BKN, który mimo serwisowania w ASO miał kolizje w silniku.

Mimo, że ja swojego już ogarnąłem i jest naprawdę za***iście, to gdybym podliczył koszty to miałbym bardzo świeżego ASB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Heres autko mam juz 3 lata zrbiłem nim 100.000km i fakt mam mały niesmak do autka ale nic nie poradze zamówiłem turbine w sobote ma byc jak poskładam dam znaka czy wszystko oki i czy czy ten spadek mocy i załanczajacy sie tryb awaryjny był efektem padnietej turbiny

A dla ciebie Marku polecam to autko jestem z niego zadowolony POLECAM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...