-
Pytanie odnośnie silnika 3.0 TDI Quattro BKN 204 KM
hmm cieżki temacik do ogarnięcia, poprostu mam czutke, że kupie tego władce pierścieni z tym motorem, okaże sie, ze cos jest wys**ne i bede musiał wypatosić jeszcze raz tyle na remont, no ale bez ryzyka nie ma zabawy
-
Pytanie odnośnie silnika 3.0 TDI Quattro BKN 204 KM
własnie, jest jedna na celowniku, zarejestrowana z 3 miesiące temu w PL, avant z BKN, powód sprzedaży nie do końca jasny, wydaje mi sie troszke podejrzane ...
-
Pytanie odnośnie silnika 3.0 TDI Quattro BKN 204 KM
ok dzieki, ale chodziło mi bardziej o jakies opinie, bo np. dużo gdzies słyszalem i wyczytałem ze silniczki BKD 2.0 TDI 140 km są awaryjne i gdzies w 2006 roku wyeliminowali wszelkie awarie tych motorów. Stad moje pytanko co z tym 3.0 tdi BKN, ktos kiedys napomniał mi o czesto padających wtryskach i poprostu chciałem poznac wasza opinie dobrze posprawdzac ? co np masz na mysli ?
-
Pytanie odnośnie silnika 3.0 TDI Quattro BKN 204 KM
Witam ! Szukałem podobnego tematu ale nic nie znalazłem.. Przymierzam się do zakupu Władcy Pierścieni, chciałbym usłyszeć kilka opinii na temat silinka BKN 3.0 TDI Quattro z 2005 roku (modelowo samochód 2006), jak z eksploatacją, ewenutalną awaryjnością. Audi A4 B7 Avant. dzieki i pozdrawiam !
-
[ALL B5] Sprężynki z Golfa 4
Witam ! Mam fajna okazje za fajna cene kupic niższe sprężynki eibach z golfa 4 i moje pytanko jest takie czy podejda do A4B5 sedan ? dzieki [mod]Proszę stosować prefix - kolejne tematy niezgodne z regulaminem wylądują w koszu[/mod]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam serdecznie wszystkich. pomykam Audi A4 B5 w kolorze turkusowym, chyba jedyny kolor w wałbrzychu na wałbrzyskich rejestracjach pozdrawiam wszytich
CzarnyMarek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta