Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to za część i numer katalogowy


gacekmen1

Rekomendowane odpowiedzi

Audi a4 B6 AWX przód , prawa strona od pasażera , przy dawaniu gazu ostatnio slysze głośny szum powietrza (bardzo głośno) wydaje mi sie że ten wąż jest nieszczelny , przy końcówce widze szpare , chce kupić nowy ale niewiem od czego on jest i jaki jest jego numer katalogowy

zdjecie_3.jpg

<br /><br />

zdjecie_2.jpg

<br /><br />

zdjecie_1.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni wąż wymieniony , dosyć drogi , dziś zauważyłem ze drugi jest pękniety , tego trudniej mi znaleźć , prosze o numer katalogowy , niemoge go znalezc na allegro i ewentualnie oreintacyjna cene nowego i używki

WRZUTA - IMG 1740 <---- ?????

z prawej strony silnik dalej AWX :)

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

IMG_1740.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla nr. vin mniejszego niż 8E-4-080 000* nr. węża: 8E0145745B

dla nowszego nr. węża: 8E0145737E

cena nowego w aso: 202 zł

na allegro wołają 150-160 zł więc lepiej nowy kupić :wink:

dla przykładu aukcje z używkami;

RURA WĄŻ POWIETRZA AUDI A4 B6 1.9TDI 8E0145745B (2592364924) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wąż przewód intercoolera Audi A4 B6 8E0145745B 1,9 (2602073483) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytam z ciekawośći , prócz tego ze slysze jak powietrze gwizda przez otwór w wężu , to dzieje sie coś jeszcze ? w sensie auto traci moc ? wiecej pali ? bo wydaje mi sie ze silnik zachowuje sie tak samo , zamawiam tego AUDI A4 1.9TDI WAZ PRZEWOD INTERCOOLERA 8E0145745B (2607687916) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak kolego, ucieka powietrze z dolotu i turbo musi się męczyć aby je wyrównać do zadanego w sterowniku.

do prawidłowego spalenia paliwa potrzebna jest odpowiednia ilość powietrza, a jeśli go brakuje to mamy do czynienia z nie całkowitym spalaniem, sprawność silnika maleje, zaczyna kopcić z wydechu i słabnie.

jeśli nie odczuwasz dużego spadku mocy to znaczy że dziura musi być nie wielka.

spalanie może wzrosnąć bo auto słabsze i przez to automatycznie trzeba kręcić wyżej żeby zmienić bieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie węży , auto nie dymi ( co wcześniej uważałem za normalne ) a wzrost mocy bardzo odczuwalny, przy czym spalanie również mniejsze zauważalnie dużo mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...