Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Analiza wydruku serwisu klimy


13lipca

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam taki problem - po oddaniu Audi A4 B6 (AWX) do przypadkowego serwisu klimatyzacji (odgrzybianie, nabicie) klima po kilku dniach całkowicie padła. Pojechałem do sprawdzonego mechanika żeby rzucił okiem i okazało się, że coś przy sprężarce się ukręciło (przypuszczam że coś koło sprzęgła). Znalazłem właśnie wydruk z tego serwisu i mam prośbę o analizę bo moim zdaniem jest nabite za mało oleju (3 odzyskane i 13 naładowane). Spotkałem się z różnymi opiniami ile oleju powinno być wtłoczone, podobno 80-120g. Jakie jest wasze zdanie - czy zostało nabite za mało oleju oraz czy to mogło być przyczyną awarii sprężarki? Jeśli tak to czy ktoś może próbował reklamować podobną sytuację?

clim.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzień temu robiłem serwis klimy i miałem 3ml oleju i 140g czynnika w układzie. Dopełnił 18ml oleju i 530g czynnika, klima chodzi jak złoto :) IMO za dużo czynnika masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem ja powinno sie wtlaczac oleju dokladnie tyle ile maszyna odzyskala z pozostalego w ukladzie czynnika poniewaz nadmiar oleju nie jest wzkazany

ile czynnika powinno byc masz napisane na wewnetrznej stronie maski

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...