Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Problem z RNS-E i mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem po pewnym czasie (mam mape2008 polski) gdy ustawiam gdzie chce jechać na nawigacji ona zaczęła zle pokaywac moje miejsce postoju a gdy ruszam wogole nie nawiguje po drogach tylko gdzies na pola na skos przez ulce nie wiem co jest ( zdazyło sie nawet ze gdy chcialem jechac z Gorzwoa Wlpk do Szczecia pokazywala ze znajduje sie calkowicie w innym miejscu ).I jescze problem z MP3 wszytko ladnie chodzilo ale po pewnym czasie jakby przestala czytac te plyty i wyskakuje nieraz unredable. Pozdrawiam :>

Opublikowano

Może laser brudny?

Opublikowano
  • Autor

Hmm muszę to sprawdzić tylko czy mozna go recznie jakos wyczyscic czy trzeba do komisu ??

Opublikowano

A sprawdzałeś ile widzi satelit?

Aby dobrze spozycjonować musi widzieć conajmniej 3 satelity, bo może masz problem z anteną od navi.

Bo chyba w Twoim przypadku laser jest :th:

Gdyby było z nim coś nie tak to w ogóle nie czytałby Ci płyty.

W Twoim wypadku płytę czyta tylko źle pozycjonuje. Dlatego to jest problem anteny GPS.

Opublikowano

Ja laser czyściłem płytą czyszczącą - taka z włosiem

jakby co :th:

Opublikowano

No tak, ale jakby laser padł to w ogóle nie czytałby płyty i map nie widział.

Dlatego jak widzi mapy to laser jest :th:.

Natomiast problem tkwi zapewne w antenie GPS.

Przerabialiśmy ten temat na ostatnim wtorkowym spocie.

Jeden z kolegów miał identyczny problem.

Po prostu trzeba zobaczyć ile widzi satelitów.

Jeżeli "0" to znaczy, że antena albo sie rozłączyła, albo padła.

Jeżeli liczba będzie większa niż 3 to wtedy będzie poważniejszy problem.

Ale ja stawiam na antenę.

Opublikowano
No tak, ale jakby laser padł to w ogóle nie czytałby płyty i map nie widział.

Dlatego jak widzi mapy to laser jest thumbup1.

No nie tak do końca , ja miałem tak że navi czytała tylko "lewe" płyty a ori nie chciała i właśnie laser był brudny , zacznij od czyszczenia płytą .

Opublikowano

Witam,

mam podobny problem. W pewnym momencie moje RNS-E zaczęło pokazywać, że stoję w polu.

Jak w setupie ustawiłem, gdzie jestem to przez pewien czas działało, ale po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów znów się pogubiło.

Piszecie, żeby sprawdzić ile satelitów widzi. Jak to zrobić?

Opublikowano

Piszecie, żeby sprawdzić ile satelitów widzi. Jak to zrobić?

Lewy górny przycisk navi przez 10s nastypenie prawy górny przez 5s i jesteś w trybie serwisowym.

A dalej trzeba czytać opcje menu - poruszanie po menu i ENTER tak jak przy pracy z nawigacją ...

jak sobie nie poradzisz to moge zrobić jakieś fotki jutro....

Opublikowano




:JC_fan::banan1:
Opublikowano

nie ma potrzeby żeby wchodzić do ukrytego menu wystarczy kliknąć navi i po wyborze celu (przed przejściem na "MAP") zjechać rolką w dół i pokaże nam liczbę widzianych satelit

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.