Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam audi a4 model 1998r bez systemu BOSE. ze zwyklymi glosnikami przod tyl, zeby dzialaly tylne glosniki trzeba kupic adapter, wiec kupilem taki:

Adapter tylne głośniki Audi A3 A4 A6 A8 TT Łódź (2464467016) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

gdy przyszedl, okazalo sie, ze czerwone wtyczki nie pasuja do siebie... co teraz zrobic?

jestem zielony w tym temacie

20120806154147.jpg

20120806154150.jpg

20120806154210.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj malutkiej wtyczki mini iso te wtyczki wchodzą do czerwonej wtyczki jakie radio bylło wcześniej

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ----------

żółta kostka taka jak tu Mini ISO LINE-OUT wyjście na wzmacniacz +subwoofer (2516621883) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz wzmacniacz z tylu przy głośniku z lewej strony ? jeśli tak to musi być żółta kostka mini iso aukcje podałem poglądowo abyś wiedział czego masz szukać jeśli wzmacniacza nie ma to ktoś już tam dłubał pytałem jakie radio miałeś wcześniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grał tył ? masz tam wogóle głośniki ?

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ----------

jakie radio model ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli musisz szukać żółtej kostki mini iso albo samych kabli muszą tam być ten głośnik ze zdjęcia ma wzmacniacz wiec musi ta kostka tam być poszukaj może spadła za climatronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki był tam dokładnie model radia tego ori ? na ostatnim zdjeciu jest jeszcze taka czarna wtyczka zrób lepsze zdjecie tej wtyczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to model radiu był taki jak na tym zdjęciu(ale nie jestem pewny 100%):

http://ipx.nazwa.pl/inne/allegro_daw/radia/chorus_2.jpg

a o to zdjęcia tej czarnej wtyczki co jest razem z czerwoną:

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

jesteś w stanie mi wytłumaczyć krok po kroku co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie staram się ustalić co tam jest u ciebie namieszane wtyczka ta wygląda mi na podświetlenie popielniczki dziala ci podświetlenie ?

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ----------

coś mi tu nie pasuje sprawdż w bagazniku czy przy lewym glośniku masz wtyczke 6 pinową nie pamiętam dokładnie jeśli są tylko dwa to sprawdż przy drugim jeśli też dwa to nie masz aktywnego tyłu czyli ktoś tam coś dłubał podaj mi kolory kabli idące do głośników tych na półce z tyłu zobaczymy czy pasuja do tych z czerwonej wtyczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiemy jedno tył jest aktywny :wink: lewy glośnik zasila prawy. Pozostaje kwestia gdzie jest reszta instalacji. Niestety ale będziesz musiał zaopatrzyć sie w zestaw kluczy do odkręcenia ramki climatronika i demontażu climatronica ramka to klucz 8mm a climatronic albo torx albo imbus widziałem i to i to musisz zdemontować ramke i climatronic i szukac wtyczki mini iso (musi być ) może zaplątała się w instalacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona kostka jest od zestawu głośnomówiącego albo nawigacji.

Co do aktywnego tyłu to jak już kolega nadmienił musisz mieć kostkę mini iso. Ale może byc ona czarna. Taki połączone na stałe trzy mini iso.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widać gdzieś uciętych kabli ? skoro przy głośniku z tyłu są to i tu muszą być nie ma siły. Wolisz żeby auto rozbierał ci jakiś elektryk i wszystko przy okazji połamał ? Nie twierdze że wszyscy ale większość. Ta wtyczka musi tam być. Z jakiego miasta jesteś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...