Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterko lewe do wymiany dzięki głupocie jakiegoś debila.


Koval78

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszej nocy wracałem do domu z ciężkiej delegacji. W okolicach Opoczna jakiś debil próbował wyprzedzać tira i wychylił się zza niego tak, że uperdzielił mi lusterko ( obaj mieliśmy około 100 na liczniku gość nawet się nie zatrzymał oczywiście zawróciłem i pojechałem za nim ale musiał gdzieś skręcić w boczną ulicę i zgasić światła)

(załączam zdjęcia) Mechanizmy silniczkowe działają myślę że nie ma sensu wymieniać całego lusterka.

Teraz potrzebuje informacji co i gdzie kupić i jak odczytać z naklejki kod lakieru żeby podać w razie konieczności malowania obudowy.

Swoją drogą byłem o krok od roztrzaskania auta (10 cm) :cry:

LusterkoLewe001.jpg LusterkoLewe002.jpg

LusterkoLewe003.jpg LusterkoLewe004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele trzeba się wybrać na giełde np. do Słomczyna lu na jakiś szrot np. Kurów, Markuszów

Koszt całego lusterka ok.250zł

Koszt samej obudowy ok. 100zł

Wkład to koszt ok 60 zł za używany orginał, nie widziałem jeszcze podrób w niebieskim koloże tak jak jest to w orginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawróciłes trzeba był gnać za gościem ... jak go nie złapałes to poczekać kilkanaście minut i w tym czasie zadzwonić na policję, że w tym kierunku jedzie taki delikwent - zapewne też stracił lusterko - i może by go gdzieś dalej patrol wypatrzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem lusterko na szrocie za 120 zł jest całe czarne więc czeka mnie jeszcze malowanie obudowy i najprawdopodobniej wymiana szkiełka bo są takie zacieki po brzegach.

Gościa goniłem ile wlezie ale było nas 4 a on sam więc obciążonym samochodem ciężko było go dogonić a chyba to był mercedes albo vectra.

Podejrzewam że skręcił gdzieś w bok i zgasił światła a ja pognałem dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po odebraniu od lakiernika obudowy po malowaniu. Ale jakoś dziwnie ona wygląda . Niby ten sam lakier ale nie jest on gładki tylko ma takie kropeczki. Lakiernik powiedział że lakiery metalic tak mają i kazała mi po założeniu lusterka przyjechać do polerowania i postarzenia ( wspomniał coś o papierze ściernym 2000 ). Nie znam się na tym ale na forum znalazłem że powinien jeszcze być nałożony lakier bezbarwny ?

Co mam mu powiedzieć jak pojade do tego polerowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval78, krótko z gosciem. Zle zrobil niech poprawia, z Twojego opisu wynika, ze zle polozona baza, czy lakier bezbarwny.

Jak da się przypolerowac to niech tak zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...