Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o radę przy wyborze auta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszytskich ,

Chciałabym prosić o pomoc w wyborze samochodu bo już sama nie wiem co myśleć gdyż każdy mechanik doradza mi inaczej a najlepiej chyba się znają użytkownicy konkretnego auta. Otóż chciałabym kupić audi a4 z 2002 lub 2003 roku 1.9 TDI sedan no i właśnie nie wiem czy 130KM czy 105KM. Odradzano mi wiele razy 130KM ponieważ podobno jest to wersja bardziej awaryjna i wtryski się częściej psują i wymiana jest droższa. Jednak nie wiem ile w tym prawdy. Opinię taką słyszałam od kilku mechaników i znajomych lecz nadal nie wiem cz to prawda dlatego proszę o opinię osoby mające takowe silniki aby mi podpowiedziały jak to z tą awaryjnością jest. Inni zaś mówią że z awaryjnością jest tak samo niezależnie od paliwa jakie się leje.

P.s.

Co do paliwa to w ogóle nie wiadomo teraz co i gdzie lać bo jak sie ostatio dowiedziałam od znajomego z jednej z ponoc w Polsce renomowanych stacji to paliwko jakie przyjeżdza do nas do kraju z rosji nawet nie jest filtrowane tylko często jeszcze rozcieńczane i wlewane do zbiorników u nas na stacjach ;o !! Więc też nie wiadomo czy nie lepiej jeździć jak w moim przypadku do np Grodna(gdzie jednak ludzie mają fury nieporównywalne do naszych) i tam tankować np na Lukoilu jednak to tak mimochodem.

Opublikowano
Witam wszytskich ,

Chciałabym prosić o pomoc w wyborze samochodu bo już sama nie wiem co myśleć gdyż każdy mechanik doradza mi inaczej a najlepiej chyba się znają użytkownicy konkretnego auta. Otóż chciałabym kupić audi a4 z 2002 lub 2003 roku 1.9 TDI sedan no i właśnie nie wiem czy 130KM czy 105KM. Odradzano mi wiele razy 130KM ponieważ podobno jest to wersja bardziej awaryjna i wtryski się częściej psują i wymiana jest droższa. Jednak nie wiem ile w tym prawdy. Opinię taką słyszałam od kilku mechaników i znajomych lecz nadal nie wiem cz to prawda dlatego proszę o opinię osoby mające takowe silniki aby mi podpowiedziały jak to z tą awaryjnością jest. Inni zaś mówią że z awaryjnością jest tak samo niezależnie od paliwa jakie się leje.

P.s.

Co do paliwa to w ogóle nie wiadomo teraz co i gdzie lać bo jak sie ostatio dowiedziałam od znajomego z jednej z ponoc w Polsce renomowanych stacji to paliwko jakie przyjeżdza do nas do kraju z rosji nawet nie jest filtrowane tylko często jeszcze rozcieńczane i wlewane do zbiorników u nas na stacjach ;o !! Więc też nie wiadomo czy nie lepiej jeździć jak w moim przypadku do np Grodna(gdzie jednak ludzie mają fury nieporównywalne do naszych) i tam tankować np na Lukoilu jednak to tak mimochodem.

Zapraszam do siebie na wizyte uświadamiającą to ci wytłumacze to i owo a decyzje podejmiesz sama. Jak coś pisz na PW albo dzwoń 665886464

Opublikowano

Polecam 1.9 Tdi 130km 2003 rok :) 3 lata juz na nim smigam ;p 180kkm przebiegu, oprocz wymiany filtrow+olej co 15kkm, wymianilem klocki , tarcze i plyn hamulcowy :] reszta ok , w niedalekiej przyszlosci wymiana rozrzadu ;] motor jak to sie mowi nie do zajechania :)))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.