Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Homemade'owy sprzet filmowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie bawi sie ktos w krecenie filmow a co za tym idzie robil robi lub ma jakies sprzety do cikawych ujec ? np righshot czy jakie track dolly glide slide i inne ? :)

Opublikowano

dolly, slider, glidecam, steadicam, camera crane, rig. pytaj o co chcesz :D

Opublikowano
  • Autor

Hehehe

Moze jakies zdjecia podeslesz :)

Ja zaraz zobacze czy mam gdzies zdjecia z riga ;) zrobionego w domu oczywiscie :)

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

Zastanawiam sie czy jest co wykombinowac do reki do niskich plynnychbujec

Opublikowano

niskie plynne ujecia ? glidecam do góry nogami :) tak jak u na 0:35

..

Co do rigu.. rób na zgaszonym silniku, koła skręcone, popchnij samochód i czas naświetlania odpowiednio długi i bedzie ok. Przy odpalonym silniku często wychodzą drgania..

Opublikowano
  • Autor

hmmm do gory nogami

riga zmontowalem z dwoch rurek dostepnych w casto ;) do tego dwie przyzssawki podwojne :)

a i kij od szczotki :D

na koncu mocowanko do aparatu nikon d90 plus fisheye ;)

oto efekty :)

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

:kox::kox:

Opublikowano

ładnie to wygląda u Ciebie :) gratulacje.

Gdzie przyczepiałeś przyssawki ? rurki ameliniowe ?

Opublikowano
  • Autor

nom wyszlo calkiem chetnie bym to powtorzyl niestety moje auto jest zwykle :) nawet kola nie mam dobrego :P

wiec nie warto :)

rurki ameliniowe i pcv ;P :) byl na masce jedna przy wlepce od rejestracji druga na preciwnym rogu :)

zaraz moze mam nieobrobione sekundka .... :D

a jednak pojedyncze przyssawki :) dwie :)

bo nei pamietalem :P

DSC_3644.jpgDSC_3670.jpg

koszt calego riga to moze 80-100 zl :) oczywiscie po calej sesji zwrocilem wszystko do casto no bo i po co mi :P

w koncu nie mialy sladow uzytkowania jak bedzie trzeba jeszcze raz to "wypożycze" sobie znowu :P

mysle nad zmontowaniem teraz czegos do reki :)

mam tez konstrukcje wozka na rurka amelinowych jeszcze ale chyba zdjec brak choc dziala w sumie nawet ;)

Sequence 01 - YouTube

:)

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

oo hehe mam nadzieje ze Mariusz nie bedzie zly za prezentacje filmu :P

Opublikowano

spoko :wink:

Opublikowano
hmmm do gory nogami

riga zmontowalem z dwoch rurek dostepnych w casto ;) do tego dwie przyzssawki podwojne :)

a i kij od szczotki :D

na koncu mocowanko do aparatu nikon d90 plus fisheye ;)

oto efekty :)

http://s7.postimage.org/s06uz1txj/image.jpghttp://s7.postimage.org/rd7y9ix1j/image.jpghttp://s7.postimage.org/8yxf5jkqv/image.jpghttp://s7.postimage.org/4eb8qm11j/image.jpghttp://s7.postimage.org/b7blmvruv/image.jpg

:kox::kox:

2 i 3 ujecie malinowo truskawkowo:decayed::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

dobre i 2 zdjecia na 100 zrobionych :D

jak na taka prowizorke :D

choc moglem nie mowic hehehe moglem powiedziec ze mialem riga za 5 tysi :P;)

Opublikowano

Seb przecież efekt końcowy się liczy :wink:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

Zastanawiam sie czy sa u nas na forum tez jacys domorosli konstruktorzy :) jakichs takich sprzetow

ooo a swoja droga wozeczek Twoj Mario tez daje rade choc lato minie i nigdy go nie przetestujemy :doh:

Opublikowano
  • Autor

:D sliderek wypas jaka cena ??

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

ok juz znalazlem ;)

sporo :)

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

No Panie Tomaszu musze przyznac ze czad :)

za***iście mi sie podoba :)

jakim sprzetem jest to nagrywane i w czym montaz ??

Opublikowano

5dmkII 24-105L, 24-70L, 70-200 f2.8 IS L, 50 f1.4 + sony AX2000E, obróbka final cut lub sony vegas. Zależy na czym siedze :)

Opublikowano
  • Autor

no to prefeska widze :) i co tak na codzien zajmujesz sie montazem filmowaniem czy tylko hobby ?

Opublikowano

tak, zajmuje się tym. śluby najczęściej.

Opublikowano

no slo powiem Ci, że :kox: :kox: :kox:

robota Pierwsza Klasa :thumbup1:

Opublikowano

te 2 filmy to na bogato... przepych wylewa sie z monitora:kox::thumbup1:

Opublikowano
:) więcej filmików na kanale YT jak coś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.