Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Xenon z allegro


risones

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio przeglądałem aukcję i wpadło mi w oko cuś takiego co o tym myślicie może ktaś to już przerabiał ZESTAW KSENON HID H1 H7 H4 H9 +LED W5W! KOSZALIN (2523955129) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany tysiąc razy wpisz w szukajce HID i poczytaj. Od siebie napisze tylko tyle że po montażu zakłócają CB, wywalają błędy na fisie i powodują inne atrakcje.

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

Zapomniałem dodać że co mądrzejszy policjant zabierze ci dowód bo lampy są homologowane do żarówek H7, brakuje ci sprysków i samo poziomowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie te wynalazki bo będziesz zakładał wątki,że ABS-y ,coś z kierunkami i jeszcze coś nie działa :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem ok pół roku temu najdroższy zestaw HID jaki był dostępny. Po uruchomieniu silnika i włączeniu świateł zapaliły się błędy ABS itp. Kupilem w markecie budowlanym taśmę aluminiową samoprzylepną i zaekranowałem przetwornice i co najważniejsze przewody idące od przetwornicy do żarnika. Od tej pory ani razu się błędy nie zapaliły. Problem w HIDach leży po stronie przewodów które nigdy nie są ekranowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiemn dla odmiany kiedyś kupiłem najtańsze hidy i było wszystko OK nawet gdy przedzedłemn na wysoką instalacje żadnych błedów hidy mi nie robiły radia nie zakłócały i do kiedy nie zakupiłem bixów korzystałęm z nich cały czas a teraz mam ich w halogenach i zapalają się ciągle przez clh, mało tego ze 3 lata działają bezawaryjnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...