Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z regulacją wysokości świecenia


Klejk

Rekomendowane odpowiedzi

aaa mienowicie... lampy za kazdym razem sie same inaczej ustawiaja mimo iz na przelaczniku ustawiona pozycja 3....

i kolejna rzecz jaka mnie denerwuje... jak ustawiam wysokosc na 2 poziomie... to swiatla mi same caly czas lataja gora dol.. jakies propozycje?

aaa i czasami jest wogole tak ze mimo ze przestawiam na rozne ze tak powiem biegi.. to nic sie nie dzieje... lampy ani drgna... dopiero jak je zgasze i zapale to ruszaja...

mozecie cos na to poradzic?

czy to moze byc uwalony ten smieszny przelacznik do ustawainia ich?

---------- Post dopisany 30-08-2012 at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany 29-08-2012 at 19:48 ----------

nic? :)

---------- Post dopisany 01-09-2012 at 07:46 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2012 at 21:02 ----------

i?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na twoim miejscu dokladnie sprawdzil najpierw podlaczenie do silniczkow ktore steruja ustawieniem lamp...przy okazji jedz na diagnostyke na ustawienie swiatel..teoretycznie powinienes miec ustawione na 0 a pozniej przy wiekszym zaladunku towaru w bagazniku przestawic je na 1 czy 2 zeby nie oslepiac innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co tu sprawdzac?.... przeciez one dzialaja... tylko czasami je trzeba ze tak powiem pobudzic :)

ja mysle caly czas o tym przelaczniku... co jest w kabinie do regulacji./...

i teraz pytanie... czy ze regulacje swiatel jest cos jeszcze odpowiedzialne czy tylko ten przelacznik i silniczki..?

---------- Post dopisany 17-09-2012 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2012 at 10:08 ----------

?

---------- Post dopisany 24-09-2012 at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2012 at 19:10 ----------

??

---------- Post dopisany 01-11-2012 at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2012 at 13:55 ----------

dobra problem rozwiazany... wyjelem silniczki od regulacji lam.. rezebralem... co sie okazalo kilka zimnych lutow :) poprawione wszystko fafa az milo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...