Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z regulacją wysokości świecenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaa mienowicie... lampy za kazdym razem sie same inaczej ustawiaja mimo iz na przelaczniku ustawiona pozycja 3....

i kolejna rzecz jaka mnie denerwuje... jak ustawiam wysokosc na 2 poziomie... to swiatla mi same caly czas lataja gora dol.. jakies propozycje?

aaa i czasami jest wogole tak ze mimo ze przestawiam na rozne ze tak powiem biegi.. to nic sie nie dzieje... lampy ani drgna... dopiero jak je zgasze i zapale to ruszaja...

mozecie cos na to poradzic?

czy to moze byc uwalony ten smieszny przelacznik do ustawainia ich?

---------- Post dopisany 30-08-2012 at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany 29-08-2012 at 19:48 ----------

nic? :)

---------- Post dopisany 01-09-2012 at 07:46 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2012 at 21:02 ----------

i?? :)

Opublikowano

ja bym na twoim miejscu dokladnie sprawdzil najpierw podlaczenie do silniczkow ktore steruja ustawieniem lamp...przy okazji jedz na diagnostyke na ustawienie swiatel..teoretycznie powinienes miec ustawione na 0 a pozniej przy wiekszym zaladunku towaru w bagazniku przestawic je na 1 czy 2 zeby nie oslepiac innych

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

ale co tu sprawdzac?.... przeciez one dzialaja... tylko czasami je trzeba ze tak powiem pobudzic :)

ja mysle caly czas o tym przelaczniku... co jest w kabinie do regulacji./...

i teraz pytanie... czy ze regulacje swiatel jest cos jeszcze odpowiedzialne czy tylko ten przelacznik i silniczki..?

---------- Post dopisany 17-09-2012 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2012 at 10:08 ----------

?

---------- Post dopisany 24-09-2012 at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2012 at 19:10 ----------

??

---------- Post dopisany 01-11-2012 at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2012 at 13:55 ----------

dobra problem rozwiazany... wyjelem silniczki od regulacji lam.. rezebralem... co sie okazalo kilka zimnych lutow :) poprawione wszystko fafa az milo :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.