Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lusterko zewnetrzne B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Może głupie pytanie ale potrzebuje 1 czy 2 w dwoje drzwi?

Bierz te sterowniki bo sa w dobrej cenie :wink:

Tak potrzebujesz na lewa i prawa strone

8k0 959 792 b

8k0 959 793 b

Opublikowano
  • Autor
Może głupie pytanie ale potrzebuje 1 czy 2 w dwoje drzwi?

Bierz te sterowniki bo sa w dobrej cenie :wink:

Tak potrzebujesz na lewa i prawa strone

8k0 959 792 b

8k0 959 793 b

No i kupione;-) Jeszcze tylko szkła foto,ale to trochę pózniej...

Opublikowano

Jakby ktoś widział foto wkłady w dobrej cenie , dajcie cynk

Opublikowano
  • Autor
Może głupie pytanie ale potrzebuje 1 czy 2 w dwoje drzwi?

Bierz te sterowniki bo sa w dobrej cenie :wink:

Tak potrzebujesz na lewa i prawa strone

8k0 959 792 b

8k0 959 793 b

Chyba sie pospieszyłem z tymi sterownikami... Sprawdziłem VCDS i okazało sie ze mam te z literką B:-((

Opublikowano

Jak widać nie ma reguły, swoją droga dziwne że zapakoowali najbogatszy sterownik do auta bez grzania luster.. Jak kupiłeś na allegro, zawsze możesz zwrócić.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Grzesiu a co ja mam zrobic i kupic by moje lusterka sie skladaly? Ty wiesz dokladnie jakie ja mam auto i w co jest wyposazone:decayed:

Opublikowano
Grzesiu a co ja mam zrobic i kupic by moje lusterka sie skladaly? Ty wiesz dokladnie jakie ja mam auto i w co jest wyposazone:decayed:

:grin:

Niestety lusterka masz do wymiany oraz sterowniki :kwasny: poprostu nie obsługuja tego

Opublikowano

Jakie mam kupic te lusterka bo szukalem na ebay.co.uk i jest krucho jesli chodzi o lusteka:kwasny: Chyba ze kupie na allegro a tylko wklady w UK?No i jaki sterownik dokladnie?

Opublikowano

Lusterka bierz te wąskie :wink: wtyki 10 PIN lub wiecej

Sterowniki o ktorych wiem to :

8k0 959 792 b

8k0 959 793 b

Opublikowano
Lusterka bierz te wąskie :wink: wtyki 10 PIN lub wiecej

Sterowniki o ktorych wiem to :

8k0 959 792 b

8k0 959 793 b

Znalazlem ale nie oznaczenie b tylko d

New Audi S5/A5 Door control module 8t0 959 792 D | eBay

Opublikowano
Ty wiesz dokladnie jakie ja mam auto i w co jest wyposazone:decayed:

:grin:

wychodzi na to, że Greg zna historię każdej ósemki z forum :polew:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, Podłączam się pod temat , mój przypadek jest dosyć dziwny bo kupiłem używane Audi a4 b8 lekko uderzone z niemiec auto miało lusterka z side assist ( ale lusterka nie byly podgrzewane) i musiałem dokupić takie lusterko( bo bylo uszkodzone) a nie było łatwo je znaleźć i udalo sie tylko że składane i z fotochromem , dokupilem drugie lusterko zeby bylo do kompletu.

Znajomy zaprogramowal juz grzanie lusterek i dziala ok.

Jak jest ze skladaniem lusterek ? Wystarczy ze dokupie to pokrętło do regulacji z opcją składania ?

Fotochromy w lusterkach, będą działać wystarczy je zaprogramować ? czy trzeba poprowadzić wiązkę od lusterka wstecznego fotochromowego bo tam są te czujniki ? Dlatego pisałem wcześniej o tym że miałem wcześniej lusterka z side assist ponieważ wydaje mi się że moduły w drzwiach powinny być ok, skoro miał na wyposażeniu side assist ? Dodam jeszcze że da się zaprogramować lusterka fotochromatyczne ale jak sprawdzaliśmy przytkany sensor z tylu i od przodu świeciliśmy to wsteczne robiło się ciemne a boczne lusterka nic, chociaz juz byly zaprogramowane jako włączone.

Nie wiem za bardzo jak na to patrzeć za wszelką pomoc z góry dziękuję :)

Opublikowano
Dziękuje :-)

A tak trochę z innej beczki-mam pełną elektryka foteli-co trzeba żeby dołożyć pamięć ??

Trzeba dołozyc Sterowniki pamieci foteli oraz panel na drzwiach .

PRZYCISKI PAMIĘĆI FOTELI DO AUDI A5 (2582830115) - motoAllegro

Koledzy do tej wypowiedzi mam taki sam pomysł aby dołożyć pamięć foteli siedzenia mam w pełni elektryczne.

Będę potrzebował tylko przyciski pamięci do drzwi i co jeszcze ? Moduł pamięci foteli ? Ten co jest obecnie zamontowany nie ma dodatkowego miejsca na jeszcze jedną wtyczkę ? I te 2 rzeczy potrzebuję jedynie ? Wiązki w drzwiach i wiązka fotela zostaje taka jaka jest obecnie ?

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Dzięki wielkie :)

z tym ostatnim to mnie nie zrozumiałeś chodziło mi o fotochromatyczne lusterka zewnętrzne bo wewnętrzne fotochrom mam oryginalnie już.

Opublikowano

Do lusterek bocznych musisz pociągnąć kabelki aby fotochrom zadziałał.

Opublikowano

dużo zabawy z tym będzie ? Wie ktoś jak to zrobić albo jest taki temat może gdzieś ?

Opublikowano

Dzięki wielkie :)

z tym ostatnim to mnie nie zrozumiałeś chodziło mi o fotochromatyczne lusterka zewnętrzne bo wewnętrzne fotochrom mam oryginalnie już.

Przeciez masz opis co i jak . Czyli nie czytałes :facepalm:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-dzialanie-wewnetrznego-lusterka-fotochrom-230480/index12.html

Schemat podłączenia zewnętrznych lusterek FOTOCHROM :

Wtyka 27 pin drzwi :

zibd.jpg

u2li.jpg

u83g.jpg

0lsb.jpg

izf4.jpg

nhqe.jpg

8qgz.jpg

aju0.jpg

2qid.jpg

khl6.jpg

5rd5.jpg

SPIS POSZCZEGÓLNYCH CZĘŚCI :

- 000 979 034 E Piny do wtyki T27 - 4 sztuki ( 1 kabelek 2 PINY)

- 000 979 035 E Piny do wtyki T27 - 4 sztuki ( 1 kabelek 2 PINY)

- 000 979 009 E Piny do wtyki T20 - 4 sztuki ( 1 kabelek 2 PINY)

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 638x297px.

o7uz.png

Opublikowano

Witam,

Macie namiary na jakiś sklep internetowy z kompletem(lewe i prawe) wkładów lusterek asferycznych, podgrzewanych do b8 po lifcie? Te z wysokością 11,7cm. Przeleciałem całe allegro i jak są to prawe nie jest asferyczne, albo nie mają kompletu.

pzdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.