Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1,9 IZ,AHU] Duze spalanie i utrata mocy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AUDI A4 1.9 TDi 90 kucy spalane kolo 8 litrow na pelnym baku zrobie kolo 800 km. To nie jest normalne prawda? No i druga sparawa gdy jade na 4 biegu 3000 obrotow idzie dobrze az w pewnym momecie poprostu jakby odcina mu moc, czuc tak jak bym zdjal noge z gazu .... Pomocy :(

Opublikowano

Szymoonk, co do braku mocy to juz bylo na forum wiele razy. Proponuje opcjie szukaj.

Co do pierwszego problemu no to moze by trzeba zrobic testy VAG-iem. Moze wtryski juz liche, albo cos przestawione.

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie nie bardzo VAG-iem bo nie mam gdzie tego za bardzo zrobi=/ dlatego pytam na forum czy kto z tym silinkiem ma lub mial podobny problem :)

Opublikowano
No wlasnie nie bardzo VAG-iem bo nie mam gdzie tego za bardzo zrobi=/ dlatego pytam na forum czy kto z tym silinkiem ma lub mial podobny problem :)

no ale jeśli tak, to można na przykład doradzić : zmień filtr powietrza.... :wink:

Chyba zdajesz sobie sprawę, że na odległośc diagnoza jest jeszcze bardziej trudna.

Musi być więcej danych. Masz laptopa ? Jeśli tak, to kupuj kabel na allegro. Jeśli nie, to faktycznie kicha.

Opublikowano
AUDI A4 1.9 TDi 90 kucy spalane kolo 8 litrow na pelnym baku zrobie kolo 800 km. To nie jest normalne prawda? No i druga sparawa gdy jade na 4 biegu 3000 obrotow idzie dobrze az w pewnym momecie poprostu jakby odcina mu moc, czuc tak jak bym zdjal noge z gazu .... Pomocy :(

jest zimno to i spalanie wzrasta .... ;-) (moze masz aftomata) :?:

zrób diagnoze Vag'iem, ciezko cos wywrózyc .... ;-)

co do utraty mocy to stawiam na słynny zaworek N75 ..... :twisted:

P.S to spalanie to tak nagle wzrosło, czy bylo tak od zawsze ?

Opublikowano
  • Autor

nie mam automata, autko palilo tak od kad zostalo sprowadzone z niemiec =/ filtr powietrza wedlug mechanika byl w dobrym stanie ale chyba go jednak wymienie ....

Opublikowano
nie mam automata, autko palilo tak od kad zostalo sprowadzone z niemiec =/ filtr powietrza wedlug mechanika byl w dobrym stanie ale chyba go jednak wymienie ....

zmien filtr powietrza !!!

zrob dokladna diagnoze autka ....

inaczej nic nie wywróżymy ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.