Jump to content
IGNORED

[B6 BFC] Mruga prnd na zegarach

cube
 Share

Recommended Posts

Witam!

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem audi, ale od niedawna zaczeły mi mrugać kontrolki od biegów. Rano jak jest zimny wszystko jest ok, ale po przejechaniu ok. 10km, zgaszeniu i ponownym odpaleniu zaczynają mrugać. Następnie po przejechaniu ok 30km i ponownym zgaszeniu i odpaleniu jest znowu ok przy czym cały czas przerzuca dobrze nieważne czy mruga czy nie. Byłem w aso i po podłączeniu do kompa powiedzieli że jakiś czujnik pozycji biegów jest skopany - koszt samego czujnika 3100zł + olej, filtr i robota = 4500zł. co wy na to?

Pozdro!!

zgodnie z ksiazka obslugi kiedy wyswietlacz przelozenia mruga oznacza to powazna awarie w systemie skrzyni. zaleca sie udanie do stacji obslugi (tak jak zreszta zrobiles). moze faktycznie czujnik jest uszkodzony.

szukaj skrzyni uzywki taniej i pewniej[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2008, 20:18 _________________________________________________znajomy mial problem podobny ale niweim co mu siweciło w automacie, kable były przetrate spradz je najpierw

Hej u mnie było podobie z tym ze kiedy mruga wszystko gra ale raz wyskoczyl mi bieg i nic nie moglem zrobic wiec przelaczylem na tiptronik a pozniej zpowrotem i juz od tamtej pory jest spokoj ale kontrolka dalej mruga. Co mam robic?

urzadzenie diagnostyczne - podaj jakie to bledy

Jaka masz skynie ? jezeli multi to sterownik do naprawy...

Nie ma tragedii, sterownik do regeneracji, Bartek ci pomoże.

Duzo czytales ale niedokladnie----?!

Bart-S zielony

Pomogl i mnie z takim samym problemem