Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jesper74

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jesper74

  1. jesper74 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    kto z kolegow ma vcds w Lesznie?
  2. Przyciskanie nic nie pomagalo zgasl ekran ale chodzil wentylator po zalaczeniu liczyl od 30 do zera-udalo sie wygenerowany płytka cd kod wszedl
  3. Koledzy właśnie odblokował em rnse za pomocą płytki i wygenerowal kod. Odlicza mi 60 min po błędnym wpisaniu kodu Mam go na zasilaczu i jak spowodować aby się nie wyłączał po 30 min bo proces idzie od początku Rady aby zamontować w aucie już znam ale nie posiadam a4 Inny pomysł
  4. jak narazie grandstasinda mi odpowiada
  5. Witam kolegów Wybieram się z rodziną na tydzień do Bukowiny. Z racji wyjazdu poza sezonem nie rezerwowalem żadnego miejsca.Mam nadzieję że nie będzie dużego obłożenia w hotelach i pensjonatach. Może coś byście polecili... Jakieś ciekawe miejsca do odwiedzenia.... Pozdrawiam
  6. jesper74 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Koledzy mam pytanie odnosnie szyberdachu szklanego Kolega ma rozbity i nie wiadomo jaki kupic Czy sa roznice sedan-combi lift -polift podziekowal za info
  7. Prawie pewne że rozrząd. A to nie tylko łańcuch. Parę złotowek pójdzie. Na forum a6 masz wiecej o tym silniku. Ogólnie fajnie jeździ tylko rozrzad psuje radośc posiadania. Audi ma klekniete silniki benzynowe.
  8. z multi dociagnalem prawie do 300 tys. tylko BartS poprawil polaczenia w sterowniku po partaczach z serwisu i jakas wymiana oleju ps Bartek zmien opis bo jakos sie doszukalem ze sprzedales moj samochod a moglo byc tak pieknie z ta zmiana to zart, ale co z autem?
  9. Mam uszkodzony czujnika tył z lewej strony Tak pokazał vag Jak się zabrać za jego wymianę aby było najprościej Gdzie jest podpiętą wiązka aby sprawdzić działanie ewentualnie nowego czujnika Pozdrawiam
  10. jesper74 opublikował(a) temat w Audi
    Witam Może ktoś ma dostęp do etki i pomoże Potrzebuje nr.części do a6c6 -Okablowanie poduszki pod multi kompletne -tasme,zwijak kierownicy pod multi Pozdrawiam
  11. dziekuje kolego -pomoglo
  12. czyscilem esetem- ccleaner chodzil 2 razy w tygodniu juz wszystko przerabialem instalacja systemu-tylko to win 7 bez plytek-wszysko bylo w kompie juz szkoda bo dalem okolo 7 tys koron dunskich zawsze pod gorke
  13. Laptop syna zainfekowany zostal jakimis wirusami. Nadmienie ze syn gra na Steam czasami -nie sadze aby to mialo jakis wplyw Mam avasta i kasperskiego zamontowanago na tym kompie i jakies inne wspomagajace antywirusy a jednak to nie pomoglo Jest dosc ocno zainfekowany -pracuje slabo -nie da sie do konca zeskanowac zadnym programem anty -probowalem online jakim scaningiem ale nie daje rady Asus z win 7 i jakis procesor I7 Co sie robi w taki m przypadku?
  14. otworzylem jeden-jeden trzeba zamknac
  15. fajnie tylko jakie koncowki literowe ma w kodzie ?
  16. Witam pytanie moze banalne ale nie znalazlem odpowiedzi Czy concert 2 dziala z kierownica multi A mysle ze tak -tylko jaka koncowke musi miec w numerze seryjnym? dzieki za podpowiedz
  17. Rozmawialem z kobra7 i mówił ze raczej nie-w a6 tak ale tu niby cos innego. Ale czekam może ktoś to juz porzerabial.
  18. Mam błąd 18259 Can data bus,ABS nieprawidłowy sygnał abs'przewody'rezystor w ECM Czy sterownik pompy padł? Wczesniej była tylko informacja ze problem z czujnikiem prawy tył...
  19. Czy czujnik jest przy kręcony imbusembo nie mogę go odkrecic Traktowalem go wd40- probowalem kluczem żabka i nic ani drgnie
  20. Mam dziwny problem z autem. Przy hamowaniu mialem wyczuwalne przepeszczanie jakby abs dzialal,a przy wiekszych predkosciach przy hamowaniu wystepowalo szarpanie. Teraz mam blad absu w prawym tyle G 44(zwarcie do masy-287) Pali sie ABS i Esp i nie ma szarpania. Nie da sie wykasowac bledu.
  21. jesper74 odpowiedział(a) na gigit5 temat w 2.4
    Kolego 250 tys.było podane jako przykład odnosząc sie do Twojego rozumowania co do zmniejszenia interwalu.
  22. jesper74 odpowiedział(a) na gigit5 temat w 2.4
    -160 tys jak masz na blacie to nic nie powinno sie dziac poza rozrzadem -co do interwalu paska to producent juz zredukowal jego maxymalna wytrzymalosc i uwzglednil wszystkie czynniki wplywajace na trwalosc rozrzadu stad wymiana na 180 a nie 250 tys
  23. jesper74 odpowiedział(a) na gigit5 temat w 2.4
    w tym silniku czesto jest problem z uszczelkami pokryw zaworow reszta okay
  24. jesper74 odpowiedział(a) na gigit5 temat w 2.4
    rozrzad jest na 180 tys robisz dla siebie to nie zaluj kasy na rozrzad

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.