Treść opublikowana przez jesper74
-
Spot Leszno
kto z kolegow ma vcds w Lesznie?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Przyciskanie nic nie pomagalo zgasl ekran ale chodzil wentylator po zalaczeniu liczyl od 30 do zera-udalo sie wygenerowany płytka cd kod wszedl
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Koledzy właśnie odblokował em rnse za pomocą płytki i wygenerowal kod. Odlicza mi 60 min po błędnym wpisaniu kodu Mam go na zasilaczu i jak spowodować aby się nie wyłączał po 30 min bo proces idzie od początku Rady aby zamontować w aucie już znam ale nie posiadam a4 Inny pomysł
-
Bukowina -gdzie?
jak narazie grandstasinda mi odpowiada
-
Bukowina -gdzie?
Witam kolegów Wybieram się z rodziną na tydzień do Bukowiny. Z racji wyjazdu poza sezonem nie rezerwowalem żadnego miejsca.Mam nadzieję że nie będzie dużego obłożenia w hotelach i pensjonatach. Może coś byście polecili... Jakieś ciekawe miejsca do odwiedzenia.... Pozdrawiam
-
szyberdach roznice!?
Koledzy mam pytanie odnosnie szyberdachu szklanego Kolega ma rozbity i nie wiadomo jaki kupic Czy sa roznice sedan-combi lift -polift podziekowal za info
-
3.2 FSI terkotanie podczas zapalania
Prawie pewne że rozrząd. A to nie tylko łańcuch. Parę złotowek pójdzie. Na forum a6 masz wiecej o tym silniku. Ogólnie fajnie jeździ tylko rozrzad psuje radośc posiadania. Audi ma klekniete silniki benzynowe.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
z multi dociagnalem prawie do 300 tys. tylko BartS poprawil polaczenia w sterowniku po partaczach z serwisu i jakas wymiana oleju ps Bartek zmien opis bo jakos sie doszukalem ze sprzedales moj samochod a moglo byc tak pieknie z ta zmiana to zart, ale co z autem?
-
wymiana czynnika cofania tyl
Mam uszkodzony czujnika tył z lewej strony Tak pokazał vag Jak się zabrać za jego wymianę aby było najprościej Gdzie jest podpiętą wiązka aby sprawdzić działanie ewentualnie nowego czujnika Pozdrawiam
- audi a6c6
-
zainfekowany laptop
dziekuje kolego -pomoglo
-
zainfekowany laptop
czyscilem esetem- ccleaner chodzil 2 razy w tygodniu juz wszystko przerabialem instalacja systemu-tylko to win 7 bez plytek-wszysko bylo w kompie juz szkoda bo dalem okolo 7 tys koron dunskich zawsze pod gorke
-
zainfekowany laptop
Laptop syna zainfekowany zostal jakimis wirusami. Nadmienie ze syn gra na Steam czasami -nie sadze aby to mialo jakis wplyw Mam avasta i kasperskiego zamontowanago na tym kompie i jakies inne wspomagajace antywirusy a jednak to nie pomoglo Jest dosc ocno zainfekowany -pracuje slabo -nie da sie do konca zeskanowac zadnym programem anty -probowalem online jakim scaningiem ale nie daje rady Asus z win 7 i jakis procesor I7 Co sie robi w taki m przypadku?
-
czy concert 2 dziala z kierownica multi?
otworzylem jeden-jeden trzeba zamknac
-
czy concert 2 dziala z kierownica multi?
fajnie tylko jakie koncowki literowe ma w kodzie ?
-
czy concert 2 dziala z kierownica multi?
Witam pytanie moze banalne ale nie znalazlem odpowiedzi Czy concert 2 dziala z kierownica multi A mysle ze tak -tylko jaka koncowke musi miec w numerze seryjnym? dzieki za podpowiedz
-
błąd abs-u -chyba sterownik pompy
Nie ma nic wiecej,.
-
błąd abs-u -chyba sterownik pompy
Rozmawialem z kobra7 i mówił ze raczej nie-w a6 tak ale tu niby cos innego. Ale czekam może ktoś to juz porzerabial.
-
błąd abs-u -chyba sterownik pompy
Mam błąd 18259 Can data bus,ABS nieprawidłowy sygnał abs'przewody'rezystor w ECM Czy sterownik pompy padł? Wczesniej była tylko informacja ze problem z czujnikiem prawy tył...
-
abs i esp sie swieca
Czy czujnik jest przy kręcony imbusembo nie mogę go odkrecic Traktowalem go wd40- probowalem kluczem żabka i nic ani drgnie
-
abs i esp sie swieca
Mam dziwny problem z autem. Przy hamowaniu mialem wyczuwalne przepeszczanie jakby abs dzialal,a przy wiekszych predkosciach przy hamowaniu wystepowalo szarpanie. Teraz mam blad absu w prawym tyle G 44(zwarcie do masy-287) Pali sie ABS i Esp i nie ma szarpania. Nie da sie wykasowac bledu.
- rozrzad
-
rozrzad
-160 tys jak masz na blacie to nic nie powinno sie dziac poza rozrzadem -co do interwalu paska to producent juz zredukowal jego maxymalna wytrzymalosc i uwzglednil wszystkie czynniki wplywajace na trwalosc rozrzadu stad wymiana na 180 a nie 250 tys
- rozrzad
- rozrzad