Treść opublikowana przez jesper74
-
bagnet poziomu oleju
witam Potrzebny nr.czesci bagnetu poziomu oleju Silnik bdv-2400ccm-v6_-170km
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Dzisiaj zaczal sie problem z rns.e Blad na liczniku 1300,1304,1306-brak komunikacji Rns nie da sie zglosnic z pokretla i multi kiery Resetowany i nic Stacji na radiu nie szuka i nie podswietla jakby slaby sygnal.Antena ok-sprawdzana. Brak napiecia miedzy canami-sprawdzane probowka 12voltowa(moze tam jest niskie napiecie i taka probowka nie ogarnia) Czyzby nie bylo canow,albo sie wyczepily z licznika jakos?Ale rns podswietlony,bo cos gra ale nie wiadomo jaka stacja nie mozna wlaczyc kart z muzyka chociaz pokazuje utwor na fisie.Navi tez jest na fisie,ale bez glosu.Czasami cos leniwe chodzi z karty. Padl rns-e-nawet 3 lat nie ma a kupilem ze wzgledu na trwalosc niby...Cany sa napewno Rns padl zapewne. Sugestie
-
Klimatyzacja słabo chłodzi
Czyli wczesniej sie znajduje. Chya zerkne po sezonie. Jakie koszta tego filteka w aso?
-
Klimatyzacja słabo chłodzi
Tak z ciekawosci -odkrecmy srube przytwierdzajaca rurki do grodzi i za nia jest ten filterek w cienkiej rurce?
-
lampy przod cabrio do b6????
czy moze ktos stwierdzic czy lamy pasuja od cabrio do wersji z blacha na dchu. Tam jest inny zderzak gril i maska.
-
System operacyjny Android
Tel mam firmowy z niemieckim abonamentem i jesli uzywam navi to pobiera mi dane. Sciagalem z chomiuj i nie chdzi.Moze cos co by na Pl Dk i De bylo.Pozdrawim
-
System operacyjny Android
Moze ktos z kolegow ma mapy na galaxy s2, probowalem i nic mi nie chodzi Pozdrawiam
-
monaz schowkow pod fotele przednie
zaopatrzyłem się wlasnie w program diagnostyczny-jak narobię gemeli z elektronika to na pewno zapukam po pomoc na forum. fotki wrzuce
-
monaz schowkow pod fotele przednie
podziekowal kolego za pomoc,schowki juz mam i w wekkend bede montowal-dobrze ze jest bez klopotu. Pozdrawiam
-
monaz schowkow pod fotele przednie
Witam Ma zamiar zamontowac schowki pod fotele i czy konieczny bedzie demontaz foteli Pozdrawiam
-
Multitronik padł
Ale zenada...,co moze powiedziec osoba w temacie,jesli tylko czyta wywody jemu podobnych znawcow .Najwiecej do powiedzenia maja osoby co nawet multi nie widzieli,a wlasciwosci jezdne znaja z fotela przed monitorem ogladajac filmik na necie. Wiekszoc z pseudo doradcow nawet nie wie jak wyglada multi rozebrana. A co do Bartka- to kolegi w temacie multi i nie tylko nie trzeba reklamowac. sorry za odstep od tematu-u mnie multi smiga okay,oczywiscie Bart-S poprawil po partaczach ze Szczecina Kisielnicki(totalna amatorszczczyzna) Pz widze ze "zielony"usunal post jednego z pseudo znawcow
-
nierwna praca silnika
Witam kolegow Mm problem z silnikiem 2.4 v6 Nierowna praca na zimnym jak i na cieplym. Trzymam gaz rowno a obroty faluja. Swiece przewody-jakies 55 tys.km Ale to chyba nie problem w tym. No i wyszlo blad na 5 cylindrze czyli kabel lub swieca bo cewka obslugue 2 clindry Pz
-
[B6 BFC] Mruga prnd na zegarach
Duzo czytales ale niedokladnie----?! Bart-S zielony Pomogl i mnie z takim samym problemem
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
mam w Dani auto i gosc (Pit -stop nie serwis aso,ale naprawde super warsztat )z kija ma tylko castrola chyba ze zamowie inny wszyscy leja taki aby wydluzyc kosztowne przeglady jeszcze numer, jak sadze mam nowe t6 i pierwsza wymiana oleju po 40 tysiacach juz mam 20 po 6 miesiacach i aso kazewdg. wzkazan na fisie na 40 tys sie zglosci to co oni leja??? ps.kolkega dfaruje sobie z tym wieskiem czyli co nie lac czy zalac i za jakies 10 tys jakis motul,tylko jaki
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Postow duzo ale i tak jestem w lesie. Wymiane mam za 2 dni umowiona tak wiec za pozno na sciaganie dobrego olejuoleju Mam castrola edge 5w-30 c3 zakupionego....wczesniej longlife z castrola,tylko taki leja w serwisie I plukanke,tylko nie wiem kiedy i jak dlugo plukac silnik ? Silnik jak w opisie obok pozdrawiam
-
Nie typowy problem z skrzynią biegów ale tylko zima / chyba zamarzanie
A ja mam multi i zero jakichkolwiek kłopotów przy mrozach,stoi pod chmurka
-
Przykry zapach z wentylacji
Witam. Moze macie jakis skuteczny sposob na usuniecie przykrego zapachu z klimy i nawiewu. Zona ma wylaczony klimatronik bo mowi ze niemilo czuc z nawiewu. Klima nabijana wiosna....jesli to ma jakies znaczenie. Pozdrawiam
-
Tiptronic a gwarancja
A ja myslalem ze od 2002 juz nie ma Tych skrzynek.....oj ale niewiedza
-
Miękki i wpadający w podłogę pedał po regeneracji tylnych zacisków
Stowka bedzie jak wpadniesz i zalozysz mi weze w oplocie.Bo az sie boje podchodzic dó tego A chcialbym zmienic wszystkie 4 kola
-
Miękki i wpadający w podłogę pedał po regeneracji tylnych zacisków
Trzecie podejscie na zapalonym silniku i reszta powietrza usunieta z systemu-az milo jezdzic. Podziekowal i pozdrawiam
-
Tiptronic a gwarancja
Kolego asb jaka masz zamontowana to multitronic. Kazda skrzynia biegow manual jak i automat jest wrazliwa na dodatkowy moment jaki musi obsluzyc. Automat nie taki straszny tylko trzeba wiedziec jak prawidlowo uzytkowac auto z asb. Oddaj auto niech naprawiaja
-
Miękki i wpadający w podłogę pedał po regeneracji tylnych zacisków
Jutro na odpalonym sprobuje i podziele sie efektami. Pozdrawiam
-
Miękki i wpadający w podłogę pedał po regeneracji tylnych zacisków
Pompki sa swietne na allegro....jutro zamowie. Zakupie jak bede w kraju. A teraz powiem ze potrzasanie wstepnie zdalo egzamin.Bo tradycyjnie zero efektu.Probowales kiedys moze na odpalonym aucie? Czy to wogole odpada?
-
Miękki i wpadający w podłogę pedał po regeneracji tylnych zacisków
Powiwdz mi tylko czy Ty umiesz powrocic dzieki swoim metoda dó stanu powiedzmy fabrycznego. Moze i mi sie kiedys uda.
-
Miękki i wpadający w podłogę pedał po regeneracji tylnych zacisków
Zrobie jak mowisz,tarcze i klocki mam nowe. Spytam sie w serwisie jaka metode maja na ti powietrze.