Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jesper74

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jesper74

  1. Prosze jasniej bo ciagle sie ucze Bart-S mi kiedys montowal i smigalo super do dzis ale to navi ma cos nie tak
  2. No i zamontowalem leda dzis podmienilem zwyklego na leda I co sie stalo -po wlozeniu orginalnej plytki 2014 upgrade systemu do 220 -brak wzkazan na fisie -strzalka mapy aktualzuje sie podczas jazdy co okolo 10sek-nic plynnie -nie zlacza i wylacza sie po kluczyku tylko galka mozna uruchomic Na zwyklym bylo cacy
  3. Nie wzkazane jest uzywanie zimnej skrzynki na biegu wstecznym i to jeszcze pod wzniesienie Taki objaw moze wystapic jesli stales tylem i dopiero co uruchomiles auto. Lepsze juz by bylo wrzucenie D i poczekanie nareakcje skrzyni i wtedy R. Dobrze by bylo jesli by to byl blachy powod
  4. Zmiana logo na Rs4-szukam nie nic-moze ktos pomoze. Mam jedna z rs4 i chce w drugiej zmienic ale nie wiem w jaki sposob-bynajmniej nie znalazlem.
  5. Reklamujesz gościa..? Dla mnie szanujący się profesjonalista poleci tylko i wyłącznie oryginalnych olej do tej skrzyni. Powód -to tylko około 6 litrów na wymianę -wymiana tylko co 60 tys -to nie WSK-tylko audi,gdzie multi kosztuje w Aso-7500€ -cena litra chyba niecale 90 zl -orginal rekomendowany przez Audi Ale widze ze dostosowal do potrzeb zamawiajacego. A czy sie oplaca to zweryfikuje czas. Mnie nauczylo ze oszczedzac sie na takich rzeczach nie powinno.
  6. jesper74 odpowiedział(a) na jesper74 temat w Audi A4 B6
    Podziekowal koledze
  7. jesper74 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam Zauwazylem lekkie pocenie sie uszczelki pokrywy zaworow lewej- od strony kierowcy(jesli to ma jakas roznice) Chcialbym zmienic i stad moja prosba o nr czesci uszczelki pokrywy zaworow Dziekuje i Pozdrawiam
  8. V6 bdv zrobione jakies 80 tys Kupiony z usterka sterownika asb Byl w serwisie skrzyn na przeclawiu w szczecinie-sterownik odezwal sie po 10 tys Dopiero naprawa u Barta S pomogla-smiga do dzis. Wymiany: -swiec i kabli -olej -jeden spring strzelil z tyl- -olej w asb -hamulce Przy jezdzie okolo 170km/h zuzycie oleju 0,5l/1000km Normalnie 200gram na tys. Wiecej klopotow nie ma.auto doslownie tlucze zona na codzien.
  9. chyba nie wiesz o czym mowisz kolego-jesli nie znasz tematu to sie nie wypowiadaj
  10. Koledzu czy z poziomu multikierownicy po zakodowaniu moza zmieniac na fisie dane jak z manetki fisu-byli u mnie po graty i mowili ze tak da sie??
  11. bez sciagania glowic?!?-to dopiero ulep by byl.
  12. Czyli jak to zrobic?
  13. Mowimy tylko o uszczelniaczach. Oczywiste jest ze koszta beda sie generowaly. W ASO to chyba bedzie baaardzo drogo za calosc.
  14. jakies slabe bo normalna cena okol 200 zl za 30 szt Jeszcze brakuje kogos kto by sie zajal tym w kpl z rozrzadem najlepiej Auto i tak latem bedzie zastapione innym, ale draze temat bo moze oddam komus z rodziny
  15. a jakie sa koszta takiej uslugi? Ile kosztuje kpl. wymiana rozrzodu w aso? Wiem,najprosciej zadzwonic,ale moze ktos robi z urzytkownikow takienzabiegi. pozdr
  16. Z racji ze jest to przypadlosc silnika BDV.zwracam sie z pytaniem czy: Jest ktos kto to robi na forum,lub moze ktos kto to robil i moze polecoc kogos moze ktos wie jakie koszta sa w ASO Pozd
  17. Mialem podobnie jakies 80 tys km wczesniej i u mnie byl sterownik do naprawy. Zrobil mi to Bart-S i jak narazie zero klopoty ze skrzynia. Sprobuj u niego zasiegnac wiecej informacji.
  18. jesper74 odpowiedział(a) na jesper74 temat w Audi
    dzieki kupilem,moze nikt teraz nie wyrwie
  19. jesper74 opublikował(a) temat w Audi
    koledzy moze ktos ma dostep do numeracji czesci interesuje mnie listwa i chrom na tyl zderzaka(gora) audi a8 model 2005 dziekuje
  20. jesper74 odpowiedział(a) na caliberrr temat w 2.4
    Racja Kixon.Jesli v-ka to tylko v8 i wiecej. Zakupilem v8 z audi z motorem 3,7ccm i to jest ten dzwiek.
  21. jesper74 odpowiedział(a) na caliberrr temat w 2.4
    akurat v6 to zadna muzyka dla ucha-bynajmniej nie ten silnik
  22. jesper74 odpowiedział(a) na jesper74 temat w 2.4
    Jutro rano mierze i opisze co mi zamowili. Dziekuje za pomoc. ---------- Post dopisany 07-11-2013 at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2013 at 22:30 ---------- Mowilem ciolki-moj bagnet ma 599mm dlulgosci od kapturka. Po zmierzeniu minimum jest na max.wzkazaniu. Porazka Podobnie bylo z hamulcami przod -zamowlili mi 288mm bo tak maja w spisie,a seryjnie jest 312mm-dobrze ze jest forum Podziekowal koledzy. ---------- Post dopisany 08-11-2013 at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2013 at 13:19 ---------- I juz wiem wiecej-warsztat rozmawial z serwisem i serwis powiedzial ze juz nie ma w sprzedazy tej miarki zkoncowka Ab a jej zastepca jest bagnetz koncowka Ac. Kurcze tylko one pokazuja rozne poziomy.
  23. jesper74 odpowiedział(a) na jesper74 temat w 2.4
    Wlozyli mi miarke jak do nich podjechalem. Byla nowa ale bez kartki,juz zerwali. Na bank cos jest nie tak bo mam duzo za duzo oleju-okolo 600_700ml-wdg.nowej miarki. Moze ktorys z uzytkownikow ma mozliwosc zmierzenia. Moze ASN ma taki sam bagnet.
  24. jesper74 opublikował(a) temat w 2.4
    Moze ktos posiada silnik bdv i moze zmierzyc bagnet oleju. Ciolki w Dk zamowili mi chyba jakis inny bo wzkazuje za duzo oleju. Koncowke starego wyrzucilem i ne mam odnosnika Dziekuje za pomoc
  25. jesper74 odpowiedział(a) na jesper74 temat w Audi A4 B6
    podziekowal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.