Treść opublikowana przez jesper74
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Prosze jasniej bo ciagle sie ucze Bart-S mi kiedys montowal i smigalo super do dzis ale to navi ma cos nie tak
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No i zamontowalem leda dzis podmienilem zwyklego na leda I co sie stalo -po wlozeniu orginalnej plytki 2014 upgrade systemu do 220 -brak wzkazan na fisie -strzalka mapy aktualzuje sie podczas jazdy co okolo 10sek-nic plynnie -nie zlacza i wylacza sie po kluczyku tylko galka mozna uruchomic Na zwyklym bylo cacy
-
Tiptronc coś się dzieje nie moglem wyjechac z garazu
Nie wzkazane jest uzywanie zimnej skrzynki na biegu wstecznym i to jeszcze pod wzniesienie Taki objaw moze wystapic jesli stales tylem i dopiero co uruchomiles auto. Lepsze juz by bylo wrzucenie D i poczekanie nareakcje skrzyni i wtedy R. Dobrze by bylo jesli by to byl blachy powod
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Zmiana logo na Rs4-szukam nie nic-moze ktos pomoze. Mam jedna z rs4 i chce w drugiej zmienic ale nie wiem w jaki sposob-bynajmniej nie znalazlem.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Reklamujesz gościa..? Dla mnie szanujący się profesjonalista poleci tylko i wyłącznie oryginalnych olej do tej skrzyni. Powód -to tylko około 6 litrów na wymianę -wymiana tylko co 60 tys -to nie WSK-tylko audi,gdzie multi kosztuje w Aso-7500€ -cena litra chyba niecale 90 zl -orginal rekomendowany przez Audi Ale widze ze dostosowal do potrzeb zamawiajacego. A czy sie oplaca to zweryfikuje czas. Mnie nauczylo ze oszczedzac sie na takich rzeczach nie powinno.
-
Pytanie o nr czesci
Podziekowal koledze
-
Pytanie o nr czesci
Witam Zauwazylem lekkie pocenie sie uszczelki pokrywy zaworow lewej- od strony kierowcy(jesli to ma jakas roznice) Chcialbym zmienic i stad moja prosba o nr czesci uszczelki pokrywy zaworow Dziekuje i Pozdrawiam
-
2.4 czy może 1.8T
V6 bdv zrobione jakies 80 tys Kupiony z usterka sterownika asb Byl w serwisie skrzyn na przeclawiu w szczecinie-sterownik odezwal sie po 10 tys Dopiero naprawa u Barta S pomogla-smiga do dzis. Wymiany: -swiec i kabli -olej -jeden spring strzelil z tyl- -olej w asb -hamulce Przy jezdzie okolo 170km/h zuzycie oleju 0,5l/1000km Normalnie 200gram na tys. Wiecej klopotow nie ma.auto doslownie tlucze zona na codzien.
-
2.4 czy może 1.8T
chyba nie wiesz o czym mowisz kolego-jesli nie znasz tematu to sie nie wypowiadaj
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Koledzu czy z poziomu multikierownicy po zakodowaniu moza zmieniac na fisie dane jak z manetki fisu-byli u mnie po graty i mowili ze tak da sie??
-
Wymiana uszczeliniaczy zaworowych
bez sciagania glowic?!?-to dopiero ulep by byl.
-
Wymiana uszczeliniaczy zaworowych
Czyli jak to zrobic?
-
Wymiana uszczeliniaczy zaworowych
Mowimy tylko o uszczelniaczach. Oczywiste jest ze koszta beda sie generowaly. W ASO to chyba bedzie baaardzo drogo za calosc.
-
Wymiana uszczeliniaczy zaworowych
jakies slabe bo normalna cena okol 200 zl za 30 szt Jeszcze brakuje kogos kto by sie zajal tym w kpl z rozrzadem najlepiej Auto i tak latem bedzie zastapione innym, ale draze temat bo moze oddam komus z rodziny
-
Wymiana uszczeliniaczy zaworowych
a jakie sa koszta takiej uslugi? Ile kosztuje kpl. wymiana rozrzodu w aso? Wiem,najprosciej zadzwonic,ale moze ktos robi z urzytkownikow takienzabiegi. pozdr
-
Wymiana uszczeliniaczy zaworowych
Z racji ze jest to przypadlosc silnika BDV.zwracam sie z pytaniem czy: Jest ktos kto to robi na forum,lub moze ktos kto to robil i moze polecoc kogos moze ktos wie jakie koszta sa w ASO Pozd
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Mialem podobnie jakies 80 tys km wczesniej i u mnie byl sterownik do naprawy. Zrobil mi to Bart-S i jak narazie zero klopoty ze skrzynia. Sprobuj u niego zasiegnac wiecej informacji.
-
prosba o nr czesci
dzieki kupilem,moze nikt teraz nie wyrwie
-
prosba o nr czesci
koledzy moze ktos ma dostep do numeracji czesci interesuje mnie listwa i chrom na tyl zderzaka(gora) audi a8 model 2005 dziekuje
-
Swap z 1.8T na 2.4 V6
Racja Kixon.Jesli v-ka to tylko v8 i wiecej. Zakupilem v8 z audi z motorem 3,7ccm i to jest ten dzwiek.
-
Swap z 1.8T na 2.4 V6
akurat v6 to zadna muzyka dla ucha-bynajmniej nie ten silnik
-
bagnet poziomu oleju
Jutro rano mierze i opisze co mi zamowili. Dziekuje za pomoc. ---------- Post dopisany 07-11-2013 at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2013 at 22:30 ---------- Mowilem ciolki-moj bagnet ma 599mm dlulgosci od kapturka. Po zmierzeniu minimum jest na max.wzkazaniu. Porazka Podobnie bylo z hamulcami przod -zamowlili mi 288mm bo tak maja w spisie,a seryjnie jest 312mm-dobrze ze jest forum Podziekowal koledzy. ---------- Post dopisany 08-11-2013 at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2013 at 13:19 ---------- I juz wiem wiecej-warsztat rozmawial z serwisem i serwis powiedzial ze juz nie ma w sprzedazy tej miarki zkoncowka Ab a jej zastepca jest bagnetz koncowka Ac. Kurcze tylko one pokazuja rozne poziomy.
-
bagnet poziomu oleju
Wlozyli mi miarke jak do nich podjechalem. Byla nowa ale bez kartki,juz zerwali. Na bank cos jest nie tak bo mam duzo za duzo oleju-okolo 600_700ml-wdg.nowej miarki. Moze ktorys z uzytkownikow ma mozliwosc zmierzenia. Moze ASN ma taki sam bagnet.
-
bagnet poziomu oleju
Moze ktos posiada silnik bdv i moze zmierzyc bagnet oleju. Ciolki w Dk zamowili mi chyba jakis inny bo wzkazuje za duzo oleju. Koncowke starego wyrzucilem i ne mam odnosnika Dziekuje za pomoc
-
bagnet poziomu oleju
podziekowal