Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5] audi a4 1.9 tdi 1998 rok


michrafal

Rekomendowane odpowiedzi

jedrekx na razie nie.. mam go od nie dawna.. powymieniałem mu klocki, łożyska, amortyzatory, zbierznosc ustawiona, wahacze powymieniane, oleje, filtry, pasek rozrządu i parę innych tam rzeczy.. Taka podstawa wymieniona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze podobała mi się ta felga :thumbup1: lampy poliftowe na przod i bedzie kocur :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrekx na razie nie.. mam go od nie dawna.. powymieniałem mu klocki, łożyska, amortyzatory, zbierznosc ustawiona, wahacze powymieniane, oleje, filtry, pasek rozrządu i parę innych tam rzeczy.. Taka podstawa wymieniona..

jak wdrożysz się w życie forum i poprzeglądasz różne wątki to zaczniesz modzić.. ja też nie chciałem na początku nic modzić.. a tak zacząłem z jednym autem, teraz z drugim.. kolejne też pewnie będę :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, ze jak kupywalem samochod to sprzedajacy powiedzial mi, ze ktos mu ukradl dekle od alufelg.. A teraz nie wiem jakie dekielki do niego pasuja.. Moze ktos pomoze jak wie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, ze jak kupywalem samochod to sprzedajacy powiedzial mi, ze ktos mu ukradl dekle od alufelg.. A teraz nie wiem jakie dekielki do niego pasuja.. Moze ktos pomoze jak wie..

nie martw się nie tylko Tobie tak powiedział :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź na szrot i dopasują tam :D ale ludzie za***przą ;/ oni kradną co popadnie ;/ kumplowi niedawno ukradli 2 lusterka ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arx91 to chyba Ci ludzie dawno wpierdziel nie dostali.. -.-

ano tak jest właśnie... Jak leżałem w szpitalu w innym mieście to mi porysowali maskę ;/ także widać ludzie są jacy są ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arx91 jak to się mówi.. Sa ludzie i parapety..

co prawda to prawda... ano cóż :) wyje... mam na takich ludzi ;) bo albo zazdroszczą audi że ich na nie nie stać albo inne powody które są dla mnie śmieszne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arx91.. Ja tam specjalnie sie niczym nie chwale.. Mam samochod taki jaki mam i tyle.. Nie ktorym sie moze podobac.. a drugim nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...