Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Tył - modyfikacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, :hi:

mam w planach modyfikacje calego tylu przy B6. Chcialbym założyc podwójny wydech wiec i inny zderzak (moze od razu z czujnikami Park), na koncu maly spojler jako kropka nad `I`...

Co mozecie mi doradzić, gdzie znależć taki zderzak, jak sie do tego zabrać? Przy okazji czy duzy jest koszt oryginalnego systemu parkowania? :no:

Moze byly juz jakies posty na forum (nie znalazlem), macie jakie linki na allegro?

Z gory, dzieki.

Pozdrawiam :notworthy:

Opublikowano

Napisz do Cubera, ostatni robił takie zmiany,udzieli Ci informacji :)

zderzaki na aukcjach,lub na forum ktos ma, :)

Opublikowano

Szukaj zderzaka od eSy.. :)

Opublikowano

Szukaj zderzaka od eSy.. :)

może coś się znajdzie do sedana??? :)

Opublikowano

Poszukaj postow Cubera, on przestylizowal auto na S4 -- calkiem sporo zostalo napisane o przerobkach wydechu.

Bedziesz napewno potrzebowal spoilera 8e5 807 521

58831945in5.jpg

"Gore" zderzaka mozesz zostawic swoja. Zamiast wsadzac czujniki parkowania pomysl nad kamera cofania. Jesli masz juz rns-e to koszt bedzie mniejszy niz czujnikow. Jesli nie masz to dobry pretekst aby zalozyc. :evil::naughty::kox:

Tu masz przyklad w a6:

ed: 4 posty naraz :gwizdanie:

Opublikowano

szampoon pytanie podstawowe. Jaki zderzaczek masz z przodu..? :przebiegly:

(bo nie ma co mieszac stylow)

Opublikowano

Ykk dobre pytanie, pewnie jest seria wiec taka dokłatka od 1,8 T bedzie chyba nieżłym rozwiazaniem

Opublikowano

Jaka błyskawiczna odpowiedz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Zderzak z przodu to totalny standart. Na razie nie zamierzam go przerabiac, jedynie oddac do lakiernika. :(

Opublikowano

No to jedyny wybor. Zderzak lub dokladka z 1.8T :th:

Opublikowano

Zderzak z przodu to totalny standart. Na razie nie zamierzam go przerabiac, jedynie oddac do lakiernika. :(

a wiec proponuje sama dokladke do zderzaka :

http://moto.allegro.pl/item374418634_...001_2004_dol_zderzaka_tyl_pletwa.html

i masz po sprawie jak chcesz parktronik to szukaj na allegro całego zderzaka

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzieki

..no teraz to wiadomo co gdzie i jak! :notworthy:[br]Dopisany: 30 Maj 2008, 14:56 _________________________________________________Jedno pytanie:

czy zderzak od Avanta pasuje do Sedana? :no:

Opublikowano

Dokladka 8e5 807 521 tak, caly zderzak nie.

Opublikowano

To raczej nie jest ori s-line :confused4:

Ori S-line przod:

http://moto.allegro.pl/item367916320_audi_a4_8e_2001_2005_zderzak_przod_s_line.html

http://moto.allegro.pl/item373120071_zderzak_audi_a_4_s_line.html

Tył S-line avant:

http://moto.allegro.pl/item361192929_audi_a4_s_line_s4_zderzak_tylny_2001_2004.html

Jeśli nie zamierzasz modyfikowac przodu, to kup samą dokładkę od 1.8t q i daj ją w kolor. Ja tak zrobiłem i jestem happy.

A mały spoiler to wg mnie pasuje do pełnego zewnętrznego s-line albo s4.

Pozdrawiam

Opublikowano

ORI Zderzak S-line[/b]

odrazu z przednim zderzakiem

http://moto.allegro.pl/item370445984_audi_a4_b6_s_line_zderzak_przod_i_tyl.html

To nie jest s-line tylko MS Design :rant:

Bierz ta dokladke od 1.8T za stówke. Do tego proste koncowki takie jak w S4 i będzie git!

IMG_0855.jpg?imgmax=720

Opublikowano

To nie jest s-line tylko MS Design

no dobra nie krzycz hehe pomylilem z rozpędu :embarrassed:

Opublikowano

hehe.. luz :wink4: stoję na straży pakietu s-line :>

Opublikowano

hehe.. luz :wink4: stoję na straży pakietu s-line :>

no dobra to Ja stane na strazy pakietu S4 :kox:

Opublikowano

ORI Zderzak S-line[/b]

odrazu z przednim zderzakiem

http://moto.allegro.pl/item370445984_audi_a4_b6_s_line_zderzak_przod_i_tyl.html

To nie jest s-line tylko MS Design :rant:

Bierz ta dokladke od 1.8T za stówke. Do tego proste koncowki takie jak w S4 i będzie git!

IMG_0855.jpg?imgmax=720

mam taką dokładke do sprzedania :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.