Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Tył - modyfikacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam taką dokładke do sprzedania

z tego co sie orientuje chyba Trzeniek mówił ze by sie skusił :gwizdanie:

Opublikowano

E nie :gwizdanie: mówił o dokładce na dwie rury kolego :mysli:

Opublikowano

E nie :gwizdanie: mówił o dokładce na dwie rury kolego :mysli:

a o jakiej dokladce Ty piszesz ?

Opublikowano

A o jakiej mówimy :)

Opublikowano

Się nie dogadacie :polew: Cały czas mówimy o dokładce od 1.8T, czyli na 2 rury :)

Opublikowano

A no to nie mam :no: :no:

Opublikowano

A no to nie mam :no: :no:

no widzisz , ale nie zmienia to faktu ze jak bedziesz miał takową to daj info do Trzeńka :th:

Opublikowano

A no to nie mam :no: :no:

no widzisz , ale nie zmienia to faktu ze jak będziesz miał takową to daj info do Trzeńka :th:

byłbym wdzięczny :rolleyes:

Opublikowano

a proszę bardzo nie omieszkam poinformować Panów :)

Opublikowano

też się niewinnie zastanawiam nad przerobieniem tyłu na wystające dwururki ;)

malik, jakie Ty dokładne końcówki kupiłeś? jakiś konretny model?.... bo byle czego nie chcę

by nie wyglądać jak kadett 1.6 + wieeelki wydech, oraz by mnie nie było słychać już zza rogu :naughty:

i masz je już trochę czasu, się rozumie że na złączeniu nic się nie dzieje? wszystko miód malina?

Opublikowano

też się niewinnie zastanawiam nad przerobieniem tyłu na wystające dwururki ;)

malik, jakie Ty dokładne końcówki kupiłeś? jakiś konretny model?.... bo byle czego nie chcę

by nie wyglądać jak kadett 1.6 + wieeelki wydech, oraz by mnie nie było słychać już zza rogu :naughty:

i masz je już trochę czasu, się rozumie że na złączeniu nic się nie dzieje? wszystko miód malina?

w TDI nie slychac wydechów... :gwizdanie: mozesz byc spokojny a co do końcówek to kup sciete o srednicy 70-80 mm

Opublikowano

a co do końcówek to kup sciete o srednicy 70-80 mm

Kup dokładnie takie, przyspawaj i zabezpiecz antykorozyjnie :th:

Opublikowano

też się niewinnie zastanawiam nad przerobieniem tyłu na wystające dwururki ;)

malik, jakie Ty dokładne końcówki kupiłeś? jakiś konretny model?.... bo byle czego nie chcę

by nie wyglądać jak kadett 1.6 + wieeelki wydech, oraz by mnie nie było słychać już zza rogu :naughty:

i masz je już trochę czasu, się rozumie że na złączeniu nic się nie dzieje? wszystko miód malina?

w TDI nie slychac wydechów... :gwizdanie: mozesz byc spokojny a co do końcówek to kup sciete o srednicy 70-80 mm

ale słychać co innego :gwizdanie:

Opublikowano

ale słychać co innego

hmmm np. co ?

pozatym ma jakies to znaczenie ? :mysli:

Opublikowano

no nie ma słychać zachwy przechodniów :gwizdanie: i kierowców z TYŁU :th:

/tych zadymionych / :polew:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

:notworthy:

Jedno pytanie: jaki jest numer oryginalnego zderzaka tylnego do S4 2003? :mysli: Moze jakies screeny z Etki? :rolleyes:

Ciezko znaleźć na aukcjach wiec moze sie uda przez jakis "sprowadzaczy OOOO" :)

Pozdrawiam

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.