Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krajek_007

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. odgrzewam własnego bardzo zimnego kotleta: jakieś pół roku temu kupowałem jedną część w serwisie, przy okazji powiedziałem facetowi że mam problem z kanapą. ciepło było to wyszedł ze mną, przekręcił kluczyk i położył oparcie jak gdyby nigdy nic :shocked: jakaś magia! bo od tamej pory działa jak ta lala, pytałem co on takiego zrobił, on że nic. może ta urzekająca historia komuś się przyda
  2. UMTS tylko i wyłącznie własne. GSM plusa, choć powoli przechodzimy na własne. co do ofert się nie wypowiadam bo tym się nie zajmuję i wiem tyle co wy.
  3. ale wciąż mowa o mojej kanapie (oparciu) ??
  4. ogłaszam konkurs na złożenie oparcia w mojej a4 !! bo sam już nie daję rady, wczoraj jedna osoba ciągnęła za oparcie od wewnątrz a druga nogami pchała z bagażnika. i nic. grzybek wyciągam ręcznie bo sam nie wyskakuje po pociagnięciu za dźwignię. i tak zarówno lewa jak i prawa część. ani drgną, a jeszcze pół roku temu się składało. ;( ;( ;( ;(
  5. od wczoraj letnie kapcie (kupione rok temu) + nowe ori felgi :kox:
  6. WPN = Płońsk na ramce bylo napisane "coś tam... Piaseczno" więc to mnie zmyliło
  7. wczoraj na trasie świecko-> świebodzin (aż do ronda) jechałem firmowym czarnym Peugeot Partner, a przede mną (a potem za mną ) jechała klubowa B6 Avant 1.9 TDI szara z naklejką klubu na szybie, rejestracja WPN _ _ _4 (Piaseczno) kto to? przyznać się
  8. mi tam się widzą właśnie saaby 900 - gdzie indziej znajdziecie w tej cenie takie wyposażenie?? pełna elektryka wraz z dachem... no i ten wygląd
  9. krajek_007 odpowiedział(a) na Rako temat w Audi A4/S4 B6
    patrząc na fotki z pierwszego postu sądzę że masz autko na prąd - widać kabel pociagnięty do niuni - rozumiem że fotki robione w trakcie ładowania baterii :decayed: a tak serio to (po za pokrowcami) ładne A4 :good:
  10. w zależności jak kto korzysta z laptopa: wcześniej uważałem Toshibę za cuda, niestety kolega ma już wyłamane zawiasy od zamknięcia oraz kratki przy coolerze, o zjechanym plastiku nie wspomne, a sprzęt ma rok. sam się zastanawiam nad zmianą, bo moje 1280x800 w rocznym Aristo Prestige już jest dla mnie za małe przy korzystaniu z Visual Studio dlatego też może będzie to a) Sony Vaio z seri FW, Asus z rozdziałką 1440x900 w 15,4" c) jakiś Dell (porządne sprzęty, no i te czasy na bateriach :gwizdanie: ) d) niezniszczalne IBM - no teraz to ju Lenovo, ale znajdź mi innego laptopa którego możesz podnieść za górę matrycy
  11. a w Poznaniu albo w Lubuskiem ktoś umie wymienić tunel za flaszeczkę? :evil: do Wawy mam 400km więc
  12. właśnie link nie działa a też bym chciał zassać instrukcję
  13. polecam Play :> lepsze limity za 3x mniej kasy niż Era zasięg UMTS w dużych miastach ok - coś o tym wiem bo zajmuję się tym w Poznaniu...
  14. no nie wiem, ostatnio odkryłem nową rzecz :gwizdanie: uwaga! hak to najlepszy czujnik powolnego prostopadłego parkowania tyłem
  15. dlaczego od razu nowy akumulator? może coś zostało włączone (radio, lub cokolwiek innego) i wystarczy naładować?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.